توییتر از این پس قصد دارد افرادی که حساب توییتر آنها تایید نشده است و اسم حساب خود را به “الون ماسک”(Elon Musk) تغییر داده‌اند، به طور خودکار مسدود کند.

به گزارش قند پهلو و به نقل از ایسنا و به نقل از ورج، توییتر اعلام کرد که از این پس اگر حساب یک کاربر توسط توییتر تایید نشده باشد و شماره تلفن وی ثبت نشده باشد و علاوه بر آن، اسم حساب کاربری‌اش به نام “الون ماسک”(Elon Musk) رئیس”اسپیس ایکس”(SpaceX) و “تسلا”(Tesla) باشد، به طور خودکار “بلاک”(مسدود) خواهد شد.

توییتر از کاربر می‌خواهد که آزمون “کپچا”( CAPTCHA) را بگذراند و شماره تلفن خود را وارد کند تا بتواند به حسابش دسترسی یابد.

“کپچا”( CAPTCHA) که برابر انگلیسی “آزمون همگانی کاملا خودکار شده تورینگ برای مجزا کردن انسان و رایانه” است، یک سامانه امنیتی و روند ارزیابی است که برای جلوگیری از برخی حمله‌های خرابکارانه ربات‌های اینترنتی به‌کار می‌رود. 

این در حالی است که اگر کاربران حساب کاربری خود را تایید کنند و سپس اسم حسابشان را به “الون ماسک” تغییر دهند، مشکلی برای حسابشان پیش نمی‌آید.

توییتر این اقدام را در مواجهه با تعداد بی‌شماری ربات تقلبی انجام داده که فعال هستند و مشخصات حساب آنها با مشخصات ماسک یکسان است و در توییتر خودِ الون ماسک به کاربران دیگر از جانب وی پاسخ می دهند.

انتهای پیام

گردآوری: قند پهلو و سرگرمی قند پهلو

(۰)

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای قند پهلو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.