معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان مرکزی از آمادگی این نهاد درخصوص کمک به ارتقای توانمندی‌های دهیاران استان خبر داد.

به گزارش قند پهلو و به نقل از ایسنا، محمدرضا آقاجانی در حاشیه برگزاری پنجمین آزمون مکاتبه‌ای دهیاران استان مرکزی که به همت جهاد دانشگاهی استان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه نیروهای انسانی مهمترین منابع هر سازمان هستند و با توجه به نقشی که دهیاری‌ها می‌توانند در توسعه روستاهای کشور داشته باشند، این آزمون برگزار شد.

وی با بیان اینکه منابع آزمون یک ماه قبل در اختیار دهیاران قرار داده شده است، گفت: این آزمون بر اساس شیوه‌نامه در ۴ نقطه استان در حال برگزاری است و امید است دهیارانی که در این آزمون رتبه‌های برتر را کسب می‌کنند، در المپیاد علمی دهیاران کشور هم موفقیت‌هایی را کسب کنند.

آقاجانی افزود: با توجه به شرایط و سوابق جهاد دانشگاهی، بویژه ظرفیت‌های آموزشی این نهاد می‌توانیم به خوبی در امر ارتقای توانمندی‌های دهیاران ایفای نقش کرده و آموزش‌های کاربردی را برای آنان تدوین و اجرا کنیم. در واقع این ظرفیت در جهاد دانشگاهی وجود دارد که خدمات آموزشی را در این حوزه ارائه دهد.

وی اظهار کرد: این آموزش‌ها در موضوعات مختلف بر اساس نیازسنجی انجام شده توسط دفتر امور روستایی استانداری قابل ارائه است و در صورتی که از جهاد دانشگاهی درخواست شود، این نهاد می‌تواند نیازسنجی و شناسایی مزیت‌های استان را انجام داده و مجموعه عناوین را برای آموزش دهیاران به دفتر روستایی استانداری پیشنهاد دهد.

آقاجانی گفت: با توجه به توانمندی و ظرفیت‌های پژوهشی و آموزشی که در استان موجود است و از طرفی با توجه به فعالیت دفتر افکارسنجی جهاد دانشگاهی در استان، خدمات متنوعی توسط جهاددانشگاهی استان قابل ارائه است.

به گزارش قند پهلو و به نقل از ایسنا، آزمون دهیاران بخش‌های تابعه شهرستان‌های اراک، خمین، شازند، کمیجان، خنداب در دانشگاه علمی کاربردی اراک، آزمون دهیاران بخش‌های تابعه فراهان، آشتیان و تفرش در دانشگاه آزاد آشتیان، آزمون دهیاران تابعه محلات و دلیجان در دانشگاه نیم ور و آزمون دهیاران تابعه ساوه و زرندیه در دانشگاه علمی کاربردی ساوه برگزار شد.

انتهای پیام

گردآوری: قند پهلو و سرگرمی قند پهلو

(۱)

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای قند پهلو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.