وزیر بهداشت در پیامی انتصاب دکتر علاء عبدالصاحب العلوان به عنوان وزیر بهداشت و محیط زیست جمهوری عراق تبریک گفت.

به گزارش قند پهلو و به نقل از ایسنا، دکتر سیدحسن هاشمی در این پیام ضمن ابراز خرسندی از تلاش‌های همه جانبه مسئولین دو کشور به ‌خصوص در بخش سلامت طی چند سال اخیر که باعث توسعه و تحکیم همکاری‌ها در این حوزه شده است، از وزیر بهداشت عراق دعوت کرد تا به منظور ترسیم چشم‌انداز همکاری‌های دو جانبه بهداشتی، درمانی، دارویی و آموزشی بین دو کشور و امضا و تبادل پیش‌نویس تفاهم‌نامه مشترک بهداشت و درمان، در آینده نزدیک از جمهوری اسلامی ایران بازدید کند.

بنابر اعلام وبدا، در متن پیام دکتر سیدحسن هاشمی خطاب به دکتر علاء عبدالصاحب العلوان آمده است:

« وزیر محترم بهداشت و محیط زیست، جمهوری عراق

با ابراز خرسندی، بدین‌وسیله انتصاب جنابعالی را به سمت وزیر بهداشت و محیط زیست جمهوری عراق صمیمانه تبریک می گویم. اعتقاد راسخ دارم، انتصاب شایسته شما، با تکیه بر تجربیات ارزشمندتان در سطوح مختلف بین‌المللی باعث همگرایی بیشتر فعالیت‌های دو کشور در سطح منطقه خواهد شد.

تلاش‌های همه جانبه مسئولین دو کشور به‌خصوص در بخش سلامت طی چند سال اخیر باعث توسعه و تحکیم همکاری فی‌مابین در این حوزه شده است. لذا به منظور ترسیم چشم‌انداز همکاری‌های دو جانبه بهداشتی، درمانی، دارویی و آموزشی بین دو کشور و امضاء و تبادل پیش‌نویس تفاهم‌نامه مشترک بهداشت و درمان، بدین‌وسیله از جنابعالی دعوت می‌نمایم در آینده نزدیک از جمهوری اسلامی ایران بازدید فرمایند.

اعلام تاریخ پیشنهادی سفر جناب‌عالی از طریق مجاری رسمی مزید امتنان می‌باشد.

سلامتی و موفقیت جنابعالی و بهروزی و سلامت مردم جمهوری عراق را از خداوند متعال خواهانم.»

انتهای پیام

گردآوری: قند پهلو و سرگرمی قند پهلو

(۱)

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای قند پهلو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.