خبرنگاران برنامه انتخاباتی 2024 ترامپ در روز تحلیف بایدن

به گزارش چای قند پهلو، تهران- خبرنگاران- روزنامه دیلی بیست شنبه شب نوشت، دونالد ترامپ میخواهد در روز تحلیف جوبایدن به عنوان رییس جمهوری جدید آمریکا، فعالیت کمپین انتخاباتی 2024 خود را شروع کند.

خبرنگاران برنامه انتخاباتی 2024 ترامپ در روز تحلیف بایدن

به گزارش خبرنگاران، دیلی بیست به نقل از سه منبع مطلع اضافه کرد: ترامپ رییس جمهوری آمریکا در راه اندازی کمپین انتخاباتی خود با مشاوران و معتمدین نزدیک خود مشورت نموده است.

براساس این گزارش، اگر کوشش های حقوقی ترامپ برای لغو انتخابات ریاست جمهوری 2020 ناکام بماند، وی برنامه انتخاباتی سال 2024 خود را در روز تحلیف بایدن ارائه خواهد نمود.

پیش از این شبکه بلومبرگ گزارش داده بود که ترامپ در صورت شکست در انتخابات 2020 برای انتخابات 2024 آماده می گردد.

طبق نظرسنجی انجام شده توسط مرکز اینسایت، 66 درصد از حامیان جمهوریخواهان همچنان حاضر هستند تا در صورت نامزدی ترامپ در سال 2024 به وی رای بدهند.

رئیس جمهوری کنونی آمریکا و تیم وی در حالی به دنبال برگزاری انتخابات اخیر مدعی تقلب در بعضی ایالت ها شدند که نه تنها نتوانستند مدرکی دال بر اثبات ادعاهایشان ارائه نمایند، بلکه یکی پس از دیگری شکست های حقوقی برای آنها رقم می خورد.

شبکه فاکس نیوز گزارش داد، دادگاه تجدید نظر فدرال در حالی پفراینده شکایت ستاد انتخاباتی ترامپ نامزد بازنده جمهوری خواه در 13 آبان را در پنسیلوانیا مختومه بیان کرد که این اعلام اثبات نماینده شکستی دیگر برای دونالد ترامپ و تیم حقوقی وی محسوب می گردد که بارها مدعی تقلب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شده بودند.

چند روز پیش نیز یک قاضی پنسیلوانیا با درخواست کمپین ترامپ برای شمارش نکردن آرای غیابی مخالفت کرد. در این میان بود که دیوان عالی پنسیلوانیا نیز شکایت ستاد انتخاباتی ترامپ درباره بروز تقلب در فرایند رأی گیری این ایالت را رد کرد.

ترامپ با نادیده دریافت نتایج رسمی انتخابات در این مدت بارها در حساب توئیتری خود مدعی پیروزی در انتخابات و وجود تقلب در آرای انتخاباتی شده بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 512

به "خبرنگاران برنامه انتخاباتی 2024 ترامپ در روز تحلیف بایدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران برنامه انتخاباتی 2024 ترامپ در روز تحلیف بایدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید