خبرنگاران خبرهای کوتاه روز چهارشنبه گلستان

به گزارش چای قند پهلو، گرگان ـ خبرنگاران ـ اعتراض شهروندان گرگانی به شرایط نامناسب پارکینگ های شهری، انتشار فراخوان جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی در گلستان، احداث سد مخزنی خاکی با 400 میلیارد ریال در آزادشهر و توزیع 300 تن مرغ دولتی در استان از جمله خبرهای کوتاه چهارشنبه گلستان است.

خبرنگاران خبرهای کوتاه روز چهارشنبه گلستان

فراخوان چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی در 5 بخش رقابتی و 30 موضوع در گرگان منتشر شد.

این رویداد فرهنگی در بخش های فیلم کوتاه ، فیلمنامه، فیلم سازان نوجوان، بخش ویژه آثار استان های گلستان، مازندران، خراسان شمالی، خراسان رضوی و قم و بخش جنبی برگزار خواهد شد و در مجموع حدود یک میلیارد ریال جایزه به نفرات بخش های گوناگون اهدا می گردد.

اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت های هنری مرتبط با سیره رضوی، کشف و معرفی استعدادهای جوان و فراوری آثار فرهنگی با موضوع عطوفت در سیره امام رضا (ع) از جمله اهداف برگزاری این جشنواره اعلام شد.

**

فرماندار گرگان در جلسه کمیسیون قاچاق کالا و ارز گفت: در سه ماهه امسال 94 فقره پفراینده در حکم قاچاق به تعزیرات حکومتی ارسال شد که از این تعداد 63 پفراینده رسیدگی و بالغ بر 8 میلیارد ریال به دریافت جریمه ختم گشت.

**

بعضی شهفرایندان گرگانی در تماس با خبرنگار خبرنگاران از خرابی آسانسور در پارکینگ طبقاتی عدالت 17 این شهر اعتراض داشتند و خواهان بهبود فرایند خدمات ارائه شده در این واحد خدماتی شدند

**

کلنگ سد کوچک مخزنی در شهر نوده خاندوز در شرق گلستان با اعتبار 400 میلیارد ریالی مساحت 6 هکتار به زمین زده شد.

**

مدیر پشتیبانی امور دام سازمان جهاد کشاورزی گلستان گفت: توزیع 300 تن مرغ منجمد، با قیمت 13 هزار و 500 تومان در گلستان شروع شد.

جامی افزود: 412 تن مرغ منجمد رایگان در حال توزیع، بین مددجویان کمیته امداد و بهزیستی است.

**

استاندار گلستان در ملاقات با معاون وزیر ورزش و جوانان گفت :راه یابی تیم بسکتبال شهرداری گرگان به میادین آسیایی از مطالبات طرفداران و علاقمندان به بسکتبال استان است.

منبع: ایرنا
انتشار: 5 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 258

به "خبرنگاران خبرهای کوتاه روز چهارشنبه گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران خبرهای کوتاه روز چهارشنبه گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید