خبرنگاران فرهنگ مهارت از موضوعات پیشرفت مالی سیستان و بلوچستان است

به گزارش چای قند پهلو، زاهدان- خبرنگاران- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: توانمندی ها، منابع، امکانات داخلی و نهادینه سازی فرهنگ مهارت محوری در جامعه از موضوعات مهم پیشرفت مالی استان است.

خبرنگاران فرهنگ مهارت از موضوعات پیشرفت مالی سیستان و بلوچستان است

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران زهرا ابراهیمی روز سه شنبه در نشست هم اندیشی با موسسه کنشگران توسعه پارس، مدیر دفتر حمایت از حقوق بچه ها و زنان دادگستری، کارآفرینان فعال حوزه مالی در محل خانه مهارت گفت: فراهم ساختن بستر راه اندازی خانه های مهارت از جمله برنامه های بسیار مهم دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان است که در راستای این هدف نشست امروز با حضور فعالان موثر بویژه در حوزه آموزش، مهارت، اتصال به بازار، آموزش کسب و کارهای نوین و ارائه خدمات همه جانبه به جامعه هدف برگزار گردید.

وی گفت: خانه های مهارت علاوه بر اینکه فرصتی برای آموزش و مهارت آموزی بچه ها فراهم می نمایند، دوره های آموزشی و مهارت آموزی برای مادران بچه ها را فراهم نموده و می تواند در ارتقا سطح کیفی زندگی خانواده ها موثر باشد.

مونا رحمانی مدیرعامل موسسه کنشگران توسعه پارس نیز در این نشست آمادگی هرگونه همکاری و تعامل برای ارتقا شرایط خانه مهارت را بیان کرد.

همچنین فعالان مالی آمادگی خود را برای برگزاری کارگاه های آموزشی به طور تخصصی بیان کردند.

به گزارش خبرنگاران خانه های مهارت فرصتی مطلوب در اختیار خانواده ها بویژه مادران قرار داده تا با مهارت آموزی، خود صاحب کسب و کار شوند.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 757

به "خبرنگاران فرهنگ مهارت از موضوعات پیشرفت مالی سیستان و بلوچستان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فرهنگ مهارت از موضوعات پیشرفت مالی سیستان و بلوچستان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید