دستگیری سارق حرفه ای در عباس آباد ، دستگیری 2 سارق حرفه ای در بهشهر

به گزارش چای قند پهلو، مهم ترین حوادث مازندران در روز یکشنبه 25 اسفند ماه سال 98 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.

دستگیری سارق حرفه ای در عباس آباد ، دستگیری 2 سارق حرفه ای در بهشهر

به گزارش خبرنگار از ،مهم ترین حوادث یکشنبه 25 اسفند ماه سال 98 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.

سرهنگ حسین عبدی فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت در شهرستان عباس آباد، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

او اضافه نمود: ماموران پس از بررسی های همه جانبه پیروز شدند متهم را که دارای سابقه سرقت در این شهرستان نیز بوده شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ عبدی از کشف مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی از مخفیگاه متهم خبر داد و گفت: این سارق حرفه ای ضمن اعتراف به 10 فقره سرقت اماکن خصوصی، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ ابراهیم شجاعی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منزل در سطح شهرستان بهشهر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

او اضافه نمود: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی پس از بررسی های همه جانبه پیروز به شناسایی 2 سارق حرفه ای در این شهرستان شدند.

سرهنگ شجاعی گفت: پس از هماهنگی های قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه متهمان را دستگیر کردند.

او اضافه نمود: متهمان در تحقیقات و بازپرسی های به عمل آمده تا به امروز به 14 فقره سرقت منزل در این شهرستان اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی شهرستان جویبار، اضافه نمود: در پی وقوع چند فقره سرقت اماکن خصوصی در شهرستان جویبار، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

او اضافه نمود: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی متهم را شناسایی و با هماهنگی قضائی در اقدامی غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

سرهنگ جعفری گفت: متهم در تحقیقات و بازجوئی به عمل آمده تا به امروز به 3 فقره سرقت اماکن خصوصی در این شهرستان اعتراف کرد.

او اضافه نمود: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار قانونی مناسب روانه زندان شد.

سرهنگ قاسم محمدی فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر، گفت: به منظور پاسخگویی به مطالبات مردمی و برقراری نظم و امنیت عمومی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان اجرا شد.

او اضافه نمود: ماموران در اجرای این طرح، ضمن انجام گشت های هدفمند پیروز به شناسایی و دستگیری 2 سارق حرفه ای در این شهرستان شدند.

سرهنگ محمدی با اشاره به این که متهمان در بازپرسی های به عمل آمده تا به امروز به 8 فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در این شهرستان اعتراف کردند، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

س

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 54

به "دستگیری سارق حرفه ای در عباس آباد ، دستگیری 2 سارق حرفه ای در بهشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری سارق حرفه ای در عباس آباد ، دستگیری 2 سارق حرفه ای در بهشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید