ساپینتو: اگر برای من معنی ندارد و فقط به برد در دربی فکر می کنم، همه پرسپولیسی ها خطرناکند

به گزارش چای قند پهلو، سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: دربی همواره یک بازی ویژه بوده، اما مساوی برای هیچ تیمی مجذوب کننده نخواهد بود.

ساپینتو: اگر برای من معنی ندارد و فقط به برد در دربی فکر می کنم، همه پرسپولیسی ها خطرناکند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران،ریکاردو ساپینتو در نشست خبری پیش از دربی صد گفت: عید همه مبارک باشد. دربی همواره یک مسابقه ویژه و بازی بزرگ برای هر 2 تیم و طرفداران است. یک ویژگی خاص هم دارد و دربی شماره صد است. به این علت که هر 2 تیم می خواهند برنده باشند ویژه است و مساوی برای هر 2 تیم مجذوب نماینده نیست. تنها هدفمان همین است.

وی درمورد اینکه آخرین باری که استقلال پیروز شد در جریان بازی پرسپولیس را شکست بدهد در دوره وینفرد شفر بود و این تیم را با دوران شفر مقایسه می نمایند و با این تفاسیر چه قدر امیدوار به بردن دربی هستند، گفت: این هدف ما است.

سرمربی استقلال درخصوص اینکه برنده بازی فردا تا چه میزان برای قهرمانی شانس دارد، گفت: تیم برنده به قهرمانی نزدیک تر می گردد، اما اکنون چیزی قطعی نیست. سپاهان هم بالای جدول و هم امتیاز ما است. خیلی وقت ها گفته ام این 3 تیم در بازی های به جای مانده ملاقات های خیلی سخت و مهمی را پیش رو دارند. به همین دلیل قدم به قدم که اولینش فردا است، بسیار سخت می جنگیم.

ساپینتو درمورد اینکه اگر خودش در بازی فردا سرمربی پرسپولیس بود، نگران کدام بازیکن حریف بود، شرح داد: فکر می کنم باید نگران همه بازیکنان حریف باشم. همانگونه که خود من حواسمان به همه بازیکنان پرسپولیس است. بازیکنان خوب و باتجربه ای دارند. ما هم چنین بازیکنانی و تیم قابلی داریم. در شرایط خیلی خوبی هستیم و امیدوارم بتوانیم این روند را با بازی های باکیفیت و نتایج خوب ادامه بدهیم.

وی درخصوص اینکه نگران نیست غرور ناشی از پیروزی 6 گله قبلی استقلال، روی کیفیت بازی فرده تاثیر بگذارد، گفت: اصلا، زیرا بازیکنان ما بسیار متمرکز هستند. بازی با طرفدار را فراموش کردیم و در همان اولین تمرین در این هفته روی بازی با پرسپولیس متمرکز شدیم. تمام فکر و فکر مان روی بازی با پرسپولیس است. دقیق می دانیم چه می خواهیم و چه کاری باید انجام بدهیم تا ببریم. فقط روی این بازی تمرکز نموده ایم.

سرمربی استقلال درمورد اینکه آیا نگران اشتباهات داوری در بازی فردا نیست، بیان کرد: فکر می کنم پیغام حیدری خیلی باتجربه است. کارش را تا به امروز خیلی خوب انجام داده و خیلی جدی است و عملکرد شایسته ای داشته است. امیدوارم او و تیمش بازی خیلی خوبی داشته باشند. بدون هیچ اشتباهی برای ما و تیم حریف. نمی خواهیم به سود ما هم اشتباهی پیش بیاید.

سرمربی استقلال درمورد اینکه با توجه به پرداخت بدهی های خارجی باشگاه آیا اکنون اعضای این تیم در آرامش هستند، گفت: فقط روی بازی تمرکز نموده ایم مانند ملاقات های قبلی فقط روی این بازی و ملاقات بعدی تمرکز داشته ایم. اینگونه مسائل اطراف تیم است و سعی داریم خیلی به آن واکنش نشان ندهیم. این رفتار ما است و در خاتمه فصل زمان داریم در خصوص این موارد و خیلی چیز های دیگر صحبت کنیم. فقط باید روی بازی فردا تمرکز کنیم.

ساپینتو درمورد اینکه آیا فردا استقلال با ترکیب سیستم بازی های قبلی اش بازی خواهد نمود یا به علت حساسیت دربی با ترکیب متفاوت تری به میدان خواهد رفت، گفت: با استراتژی ای که بخواهیم بازی می کنیم.

وی درخصوص اینکه آیا روی نقاط ضعف خود کار نموده اند، پاسخ داد: بله حتما روی این موضوع کار نموده ایم. همانگونه که در بازی های قبلی نیز این کار را انجام دادیم. در ملاقات قبلی شایستگی مساوی را نداشتند، اما اتفاقات فوتبال بود. بعضی مواقع روی ضربات ایستگاهی این شرایط پیش می آید. اینگونه نیست که الان بیشتر از قبل کار کنیم. همواره بسیار جدی کوشش خود را انجام می دهیم

و مطالعه می کنیم نقاط قوت حریف چیست و روی چه مسائلی کار می نمایند. امیدوارم فردا نتوانند روی ضربات ایستگاهی کاری انجام بدهند.

سرمربی استقلال درمورد اینکه ترس از باخت سرمربیان سبب شده دربی بیشتر مواقع مساوی گردد و مجذوب نماینده نباشد و با توجه به حساسیت بازی پیش بینی می نماید فردا ملاقاتی تماشایی خواهیم دید، گفت: درمورد من که صحبت نمی کنید. ما برای بردن بازی می کنیم و از هیچکس نمی ترسیم. به همه حریفان احترام می گذاریم، اما از هیچ حریفی نمی ترسیم. حتی اگر با رئال مادرید بازی کنیم. فردا هم برای برد بازی می کنیم.

ساپینتو درمورد اینکه ظاهرا نقل قولی از او منتشر شده مبنی بر اینکه اگر استقلال را قهرمان نکند، ایران را ترک خواهد نمود، پاسخ داد: (محمد حسین زرندی مدیر رسانه ای استقلالدر این لحظه اظهار داشت این حرف شایعه است) هیچ جوابی به این موضوع ندارم و درمورد شایعات صحبت نمی کنم. فقط روی این بازی تمرکز نموده ایم.

وی درخصوص حضور 15 هزار. طرفدار در استادیوم برای دربی فردا، بیان کرد: این یک حسرت برای طرفداران و همه است، اما همینی است که هست. اگر اینگونه تصمیم گرفته اند ما نمی توانیم چیزی بگوییم مثل ساعت بازی. در ساعت 16 هوا از 17:30 یا 19 گرم تر است، اما باید به این تصمیم احترام بگذاریم.

سرمربی استقلال درمورد اینکه آیا برنده بازی فردا قهرمان لیگ خواهد شد گفت: همه چیز در فوتبال ممکن است.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1402 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 1403

به "ساپینتو: اگر برای من معنی ندارد و فقط به برد در دربی فکر می کنم، همه پرسپولیسی ها خطرناکند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساپینتو: اگر برای من معنی ندارد و فقط به برد در دربی فکر می کنم، همه پرسپولیسی ها خطرناکند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید