محمدیان: درهای هیئت کشتی استان به روی محمدی و قهرمانان باز است، به دنبال آرامش کشتی مازندران هستیم

به گزارش چای قند پهلو، رئیس هیئت کشتی مازندران در واکنش به انتقاد مراد محمدی گفت: درهای هیئت کشتی استان همواره به روی قهرمانانش باز است.

محمدیان: درهای هیئت کشتی استان به روی محمدی و قهرمانان باز است، به دنبال آرامش کشتی مازندران هستیم

عسکری محمدیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص گله اخیر سیدمراد محمدی از او به خاطر استفاده هیئت جدید از هم نسلان خودش، گفت: از او چندین بار دعوت به همکاری کردیم. الان هم درهای هیئت به روی او و دیگر قهرمانان استان باز است چون می خواهیم کشتی استان پیشرفت کند.

وی ادامه داد: کشتی فقط متعلق به عسکری محمدیان و حامد میرعمادیان نیست، متعلق به همه است. ما می خواهیم کشتی مازندران در دنیا حرف اول را بزند. استان عقبه خوبی در کشتی دارد، ما عبدالله موحد و امامعلی حبیبی و قاسم رضایی را داریم. همین حالا هم در شرایط طبیعی حداقل 5-6 ملی پوش از بین مازندرانی ها هستند، ما می خواهیم هم این تعداد افزایش پیدا کند و هم اینکه مدال بیشتری بگیریم.

رئیس هیئت کشتی مازندران در سرانجام گفت: نه تنها از پیشکسوتان، بلکه ما از داوران و سایر ظرفیت های کشتی استان می خواهیم در جهت پیشبرد کار استفاده کنیم. کشتی مازندران فقط آرامش می خواهد که بتواند اهدافش را پیش ببرد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیغام،

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 اسفند 1399 بروزرسانی: 12 اسفند 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 635

به "محمدیان: درهای هیئت کشتی استان به روی محمدی و قهرمانان باز است، به دنبال آرامش کشتی مازندران هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدیان: درهای هیئت کشتی استان به روی محمدی و قهرمانان باز است، به دنبال آرامش کشتی مازندران هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید