میشل اوباما: به خاطر اقدامات ترامپ افسرده شدم

به گزارش چای قند پهلو، ایسنا نوشت: بانوی اول سابق آمریکا قرنطینه ناشی از ویروس کرونا، تنش های نژادی به دنبال مرگ جورج فلوید و ریاکاری دولت کنونی را دلایل افسردگی کنونی خود دانست.

میشل اوباما: به خاطر اقدامات ترامپ افسرده شدم

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، میشل اوباما، بانوی اول سابق آمریکا بیان کرد که در حال حاضر از افسردگی رنج می برد.

وی گفت: می دانم که در حال حاضر دچار افسردگی شده ام. نه تنها به خاطر قرنطینه ناشی از ویروس کرونا بلکه به خاطر تنش های نژادی و دیدن دورویی و ریاکاری دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور کنونی آمریکا مدتی است که روزها خسته کننده و افسرده کننده هستند.

میشل اوبامای 56 ساله اضافه نمود: من با فعالیت های روزانه و خواب مشکل دارم. به خاطر اضطراب و نگرانی نیمه های شب از خواب بیدار می شوم و فشاری را تجربه می کنم که هرگز در زندگی ام تجربه ننموده ام.

وی تاکید نمود: از خواب بیدار می شوم و فکر می کنم که این دولت چطور می خواهد جوابگو باشد، بیدار می شوم و نگران شنیدن داستان دیگری درباره یک مرد یا یک شخص سیاه پوست هستم که به نوعی تحقیر، زخمی یای کشته می گردد یا به غلط به جرمی متهم می گردد. همه اینها خسته کننده و طاقت فرسا هستند.

میشل اوباما تاکید نمود که کوشش نموده تا ورزش های روزانه اش را حفظ کند و هنگامی که دوستان و خانواده اش اطرافش هستند دلخوش می گردد.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 6 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 322

به "میشل اوباما: به خاطر اقدامات ترامپ افسرده شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میشل اوباما: به خاطر اقدامات ترامپ افسرده شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید