وعده باشگاه پرسپولیس به طرفداران: خبری خوب در راه است!

به گزارش چای قند پهلو، پرونده ماریو بودیمیر که یکی از طلبکاران خارجی به حساب می آید، شرایط خاصی را سپری می نماید. برای حل این پرونده باید ماه ها قبل چاره اندیشی می شد اما حالا گریبانگیر تیم جدید مدیریتی شده است.

وعده باشگاه پرسپولیس به طرفداران: خبری خوب در راه است!

با این حال، هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه بدون وقفه برای یافتن بهترین راه چاره ممکن، فعالیت های خود را پیش می برند. در این زمینه، جعفر سمیعی به همراه سایر ارکان مدیریتی در سکوت کامل خبری، جلسات طولانی و فرسایشی را پشت سر گذاشته اند که گاهی اوقات این جلسات تا ساعات بامدادی ادامه داشت. کوشش شبانه روزی مدیران باشگاه پرسپولیس برای حل پرونده بودیمیر همچنان ادامه دارد.

خطراتی مثل محرومیت یا افزایش جریمه های اقتصادی، نگرانی بزرگی برای هواداران پرسپولیس در قبال شکایت این بازیکن کروات به وجود آورده و سمیعی و همکارانش در راس کادر تصمیم سازی باشگاه به صورت شبانه روزی کوشش می نمایند تا به هر شکل ممکن، مشکل حل گردد و نگرانی ها از هواداران پرسپولیس دور بماند.

طبق وعده سیدمجید صدری رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، باید منتظر خبرهای خوبی در این پرونده بود. همچنین سمیعی مدیرعامل باشگاه نیز امیدوار است در هفته جاری، اتفاقات خوب و امیدوارنماینده ای رقم بخورد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 676

به "وعده باشگاه پرسپولیس به طرفداران: خبری خوب در راه است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وعده باشگاه پرسپولیس به طرفداران: خبری خوب در راه است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید