ایران خودرو فروش اقساطی محصولات خود را رد کرد

به گزارش چای قند پهلو، درپی طرح موضوع فروش محصولات ایران خودرو به صورت اقساطی، این گروه صنعتی در اطلاعیه ای موضوع را تکذیب و اعلام نموده است که در حال حاضر طرح فروش خودرو به صورت قسطی ندارد.

ایران خودرو فروش اقساطی محصولات خود را رد کرد

به گزارش ایسنا، به انتشار بعضی اطلاعیه ها در شبکه های مجازی، مبنی بر فروش اقساطی محصولات ایران خودرو، این خودروساز در اطلاعیه ای این خبر را تکذیب نموده و در هشدار به مشتریان و متقاضیان اطلاعیه های فروش اقساطی محصولات خود را جعلی خوانده است.

گروه صنعتی ایران خودرو در این اطلاعیه همانطور که اشاره شد، ضمن جعلی دانستن اطلاعیه منتشر شده در بعضی شبکه ها و سایت ها، اعلام نموده است:

هیچگونه اقدامی از سوی ایران خودرو برای فروش اقساطی محصولات صورت نگرفته و اطلاعیه های منتشر شده کاملا بی ارتباط به این گروه خودروسازی هستند و ایران خودرو در حال حاضر طرح فروش اقساطی ندارد.

ایران خودرو با ارائه هشدار به مشتریان خود در رابطه با کلاهبرداری بعضی سودجویان، به مراجعه به منابع اصلی خبری این شرکت (سایت خبری ikcopress.ir و سایت فروش محصولات به نشانی esale.ikco.ir) برای دریافت اطلاعات فروش تاکید نموده است و تنها راستا ثبت نام برای خرید محصولات را سایت فروش اینترنتی این شرکت اعلام نموده است.

منبع: فرارو
انتشار: 25 اسفند 1400 بروزرسانی: 25 اسفند 1400 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 1159

به "ایران خودرو فروش اقساطی محصولات خود را رد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران خودرو فروش اقساطی محصولات خود را رد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید