مقالات گردشگری

کارگاه مجازی ژئوتوریسم در تهران برگزار می شود

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران گفت: کارگاه مجازی ژئوتوریسم در تهران روز چهارشنبه 20 فروردین ماه 99 برگزار می شود.

8 خرداد 1399

تربیت و نگهداری از سگ های خانگی (1)

تربیت و نگهداری از سگ های خانگی، سلامت و بهداشت حیوانات خانگی، پرسش و پاسخ از دامپزشک، مراقبت از سگ، بیماری های سگ های خانگی، نژاد سگ خانگی

6 خرداد 1399

استقلالی ها تمرینات انفرادی شان را با جدیت دنبال می کنند

به گزارش خبرنگاران، با آغاز تعطیلی بلند مدت فوتبال و تمرینات تیم ها، بازیکنان استقلال به صورت انفرادی تمرینات خود را در شرایط قرنطینه پیگیری می کنند و این تمرینات انفرادی در روزهای اخیر جنبه جدی تر به خود گرفته است. احتمال اینکه این تمرینات با برنامه...

5 خرداد 1399

خبرنگاران نظام بانکی حداکثر همراهی را با فعالان گردشگری خواهد نمود

تهران- خبرنگاران- رییس کل بانک مرکزی گفت: نظام بانکی حداکثر همراهی و یاری را به فعالان گردشگری که بر اثر شیوع کرونا آسیب دیده اند، خواهد نمود.

4 خرداد 1399

از ماست که بر ماست، نه از کرونا!

افکار ناخودآگاه مرا به سمت خاطراتی که از شهدا خوانده بودم سوق می دهد؛ اینکه آن ها برای نجات هم رزم و هم وطن خویش حاضر بودند جان بدهند، اما حالا این آدم ها جان مردم را از کوچک تا عظیم، خردسال تا پیر در کف دست گرفته و بازیچه نموده اند.

31 اردیبهشت 1399

خبرنگاران فرماندار مراغه: محدودیت های تردد در 13 بدر بیشتر می گردد

مراغه - خبرنگاران - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه از افزایش محدودیت های تردد در روز 13 بدر در این شهرستان اطلاع داد و گفت: از مردم می خواهیم با ماندن در این خانه به قطع زنجیره کرونا یاری نمایند.

30 اردیبهشت 1399

خبرنگاران فعالترین آتشفشان اندونزی دوباره فوران کرد

تهران - خبرنگاران - کوه مراپی فعالترین آتشفشان اندونزی امروز دوباره فعال شد و ستونی از خاکستر را به ارتفاع 5 کیلومتری پرتاب کرد.

25 اردیبهشت 1399

خبرنگاران اختصاص 2 پرواز فوق العاده از فرودگاه تبریز به استانبول

تبریز - خبرنگاران - مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی گفت: 2 پرواز فوق العاده از فرودگاه تبریز به مقصد استانبول برای بازگرداندن مسافران ایرانی به این شهر اختصاص یافت.

18 اردیبهشت 1399

کرونا در ایران وحشی تر شده؛ این ویروس کاملا سیاسی است ، تهران برای مرحله جدید مقابله با کرونا آماده می شود

رئیس ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران از اجرای مرحله جدید مبارزه با این ویروس مرگبار در هفته جاری خبر داد که تعطیلی ادارات و کنترل تمامی خودروها در مبادی ورودی و خروجی پایتخت از جمله آنها است.

13 اردیبهشت 1399

دبیر: برای دریافت پست بین المللی دلار نداریم اما خدا را داریم، میراثی را که از فدراسیون قبلی ما به رسیده است، جمع می کنیم

علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی تأکید کرد، این فدراسیون برای دریافت پست بین المللی دلار ندارد که هزینه کند.

13 اردیبهشت 1399

پنتاگون: تعداد مبتلایان به کرونا در ارتش آمریکا احتمالا بیشتر از آمارهای رسمی است

وزارت دفاع آمریکا بر این باور است که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در بین اعضای ارتش ایالات متحده و پرسنل مرتبط با آن بسیار بیشتر از آمارهای اعلام شده است.

9 اردیبهشت 1399

سیستم حمل و نقل عمومی در اروپا و ابزار آن

با تسلط یافتن سیستم های مترو و اتوبوس که از وسایل حمل و نقل عمومی در اروپا هستند، تاکسی دریافت با توجه به شرایط زمانی و مکانی، کمتر و کمتر در شهرهای کوچک اروپایی اتفاق می افتد. با علم به اینکه کجا می خواهید بروید و بهترین راه برای رسیدن به آنجا چیست، شما...

6 اردیبهشت 1399

در کشور هند این جملات را هرگز به زبان نیاورید

اگر قصد سفر به کشور هند را دارید حتما قبل از سفر گزارش زیر را بخوانید.

5 اردیبهشت 1399

خبرنگاران شش نفر دیگر در روسیه به کرونا مبتلا شدند

مسکو- خبرنگاران - سازمان حمایت از مصرف کنندگان روسیه از ابتلای شش نفر دیگر به بیماری کرونا در این کشور خبر داد.

4 اردیبهشت 1399

کرونا یک آمریکایی دیگر را کشت، جنگ سیاسی بالا گرفت

ایسنا نوشت: دونالد ترامپ در پی اعلام مرگ ششمین آمریکایی در اثر ابتلا به ویروس کُرونا اعلام کرد اعمال محدودیتهای بیشتر برای سفر اتباع کشورهای دیگر به آمریکا در واکنش به شیوع این ویروس را در نظر دارد.

31 فروردین 1399

خبرنگاران راه بندهای پیاده رو در مناطق 22 گانه تهران ساماندهی شد

تهران- خبرنگاران- مدیر کل حمل ونقل عمومی و امور مناطق معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام نمود: به منظور حفظ ایمنی و آسایش عابرین پیاده و جلوگیری از سد معبر جهت تسهیل در پیاده روی، نصب راه بندهای پیاده روها در سطح مناطق 22 گانه ساماندهی شده است....

31 فروردین 1399