تصور می کنید دستمزد هنرپیشه های اصلی سریال گیم آو ترونز بابت بازی در هر قسمت فصل هفتم این سریال، چقدر باشد؟

به گزارش چای قند پهلو، تصور می کنید که هنرپیشه های اصلی سریال گیم آو ترونز، مثل پیتر دینکلیج (تیریون لنیستر)، لینا هیدی (سرسی لنیستر)، امیلیا کلارک (دنریس تارگرین)، کیت هرینگتون (جان اسنو) یا نیکولای کاستر-والدو (جیمی لنیستر)، چقدر دستمزد برای بازی در این سریال بگیرند؟

تصور می کنید دستمزد هنرپیشه های اصلی سریال گیم آو ترونز بابت بازی در هر قسمت فصل هفتم این سریال، چقدر باشد؟

تا همین تابستان سال پیش، برآوردها حاکی از آن بود که آنها بابت هر قسمت فصل هفتم سریال، 500 هزار دلار بگیرند. اما حالا معلوم شده که دستمزد آنها بسیار فراتز از این مبلغ است!

سایت Express نوشته است که بر اساس یک توافقنامه، آنها بابت هر قسمت 2.57 میلیون دلار دستمزد می گیرند.

و این یعنی اینکه HBO این بازیگران را تبدیل به گران ترین بازیگران کل تاریخ تلویزیون کرده است!

تا پیش از این بیشترین دستمزد را بازیگران سریال بیگ بنگ تئوری می گرفتند. (یک میلیون دلار بابت هر قسمت)

مسلم است که این دستمزد کلان تنها از محل مشترکان پولی شبکه HBO تأمین نمی شود. این سریال در 170 کشور دنیا بازپخش می شود و حق پخش های دریافتی، HBO را آنقدر توانمند می کنند که این دستمزدهای شگفت انگیز را پرداخت کند.

حالا تصور کنید که هر دانلودکننده رایگان این سریال از تورنت یا سایت های دانلود فیلم و سریال، مبلغ ناچیزی بابت دانلودها پرداخت می کرد! گیم آو ترونز یکی از محبوب ترین سریال های تاریخ برای دانلودکننده ها است.

منبع

منبع: یک پزشک
انتشار: 19 آذر 1401 بروزرسانی: 19 آذر 1401 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 1342

به "تصور می کنید دستمزد هنرپیشه های اصلی سریال گیم آو ترونز بابت بازی در هر قسمت فصل هفتم این سریال، چقدر باشد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصور می کنید دستمزد هنرپیشه های اصلی سریال گیم آو ترونز بابت بازی در هر قسمت فصل هفتم این سریال، چقدر باشد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید