شهاب: فکر می کردم نمی توانم نفر اول جهان را شکست دهم

به گزارش چای قند پهلو، به گزارش خبرنگاران به توکیو، رایحه شهاب بعد از ناکامی در دستیابی به مدال برنز وزن 58+ بانوان مسابقات تکواندوی پارالمپیک 2020 توکیو گفت: امروز تا آستانه رسیدن به مدال برنز پیش رفتم، اما به مدال نرسیدم. با توجه به اینکه حریفم (ایمی تروسدیل از بریتانیا) رنک یک دنیاست، فکر می کردم شکست او کار سختی باشد، اما در جریان مسابقه حتی در مقطعی پیش افتادم.

شهاب: فکر می کردم نمی توانم نفر اول جهان را شکست دهم

وی در ادامه یادآور شد: من تا اواسط مسابقه از حریفم پیش بودم، اما او در یک بازه زمانی از من پیش افتاد و با اینکه جانانه کوشش کردم و جنگیدم، اما با اختلاف 10 امتیاز باختم و به مدال برنز نرسیدم.

شما با نگاه حمایتی کمیته ملی پارالمپیک به توکیو اعزام شدید، اما امروز فراتر از انتظار ظاهر شدید و با مدال پارالمپیک و تاریخ سازی فاصله ای نزدیک داشتید.، شهاب در واکنش به طرح این موضوع گفت: من برای رسیدن به اینجا خیلی کوشش نموده بودم و صرفاً با نگاه حمایتی به توکیو نیامدم. حتماً چیزی در من دیده بودند که مرا به پارالمپیک فرستادند. اینجا پارالمپیک است و مسابقات قاره ای و جهانی نیست که فقط صرف حضور باشد.

این بانوی پارالمپیکی کشورمان در پاسخ به این پرسش که آینده اش را در رشته پاراتکواندو چطور می بیند، گفت: در این مدت کم کوششی فراوان و شبانه روزی برای مدال پارالمپیک نموده بودم، اما به هدفم نرسیدم. قطعاً کوششم را می کنم تا روز بهتر و بهتر شوم و پیشرفت کنم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 شهریور 1400 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 949

به "شهاب: فکر می کردم نمی توانم نفر اول جهان را شکست دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهاب: فکر می کردم نمی توانم نفر اول جهان را شکست دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید