فردا شروع طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا

به گزارش چای قند پهلو، قائم مقام مدیر عامل سایپا در حوزه فروش و خدمات پس از فروش با اعلام جزئیات جدید از سومین مرحله قرعه کشی سایپا، از شروع طرح پیش فروش شش محصول سایپا از صبح فردا اطلاع داد.

فردا شروع طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا

مجید باقری، با اعلام این خبر گفت: در طرح پیش فروش 3 محصول جدید سایپا، 249 هزار و 556 نفر اقدام به ثبت نام کردند که از این تعداد، 102 هزار و 803 نفر برای کوییک اس، 77 هزار و 727 نفر شاهین و 69 هزار و 26 نفر نیز ساینا اس پیش ثبت نام نموده اند.

وی اضافه نمود: قرعه کشی امروز برای تحویل 14 هزار دستگاه خودرو انجام می گردد که به ازای هر 18 نفر یک خودرو وجود دارد.

باقری تاکید نمود: در سومین قرعه کشی سایپا اقدام به انتخاب 50 درصد رزرو خواهیم کرد تا بتوانیم افرادی را که در موعد مقرر پیروز به واریز مبلغ خودرو نمی شوند به راحتی با نفرات رزرو جایگزین کنیم.

قائم مقام مدیر عامل سایپا در حوزه فروش و خدمات پس از فروش در ادامه اضافه نمود: برای افرادی که در این قرعه کشی انتخاب نمی شوند یک طرح فروش جدید با بازه تحویل خودرو در شهریور و مهر 1400 خواهیم داشت.

وی توضیح داد: در این طرح فروش که با سود مشارکت انجام می گردد 6 محصول ارائه می گردد که قطعا 3 محصول جدید کوییک اس، شاهین و ساینا اس در میان آن ها خواهد بود.

باقری اظهار داشت: افرادی که در این طرح انتخاب نمی شوند می توانند بدون ثبت نام مجدد و با ورود به سایت سایپا اقدام به ثبت نام در طرح جدید فروش سایپا که از ساعت 10 صبح فردا یک شنبه 29 تیر شروع می گردد، شرکت نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 290

به "فردا شروع طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا شروع طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید