قطارِ لذتِ کیم جونگ-اون؛ از خرچنگِ تازه تا حرمسرایی از دخترانِ جوان

به گزارش چای قند پهلو، وب سایت فرادید: کیم جونگ ایل تشکیلاتِ لذت، متشکل از دخترانِ جوان داشت که در هر لحظه که اراده می کرد آن ها را فرا می خواند تا او و ملتزمانش را سرگرم نمایند. دیکتاتور ها عاشقِ قطار های خصوصی شان هستند. هیتلر آمِریکا را داشت، یک هیولای زرهیِ مجهز به تفنگ های ضدِ هوایی که در طیِ جنگِ جهانی دوم، از آن به عنوانِ مقرِ متحرک استفاده می کرد. موسولینی و استالین هر دو اصرار داشتند که در سفر های راه دور از واگن های سفارشیِ مجلل خود استفاده نمایند.

قطارِ لذتِ کیم جونگ-اون؛ از خرچنگِ تازه تا حرمسرایی از دخترانِ جوان

در راستای این شرایط، آخرین دیکتاتورِ دنیای سنتی هم باید با این نمادِ ظلم جا به جا گردد: نمادی که ممکن است بتواند سرنخی درباره محل زندگی او، که شاید حتی دیگر زنده نباشد، به دست بدهد.

کیم جونگ-اون، این رهبرِ باهوشِ کره شمالی، مردِ قدرتمندِ هسته ای و دشمنِ جیمز باند در دنیای واقعی، قطارِ سبز-خاکی رنگِ خودش را دارد. قطاری مجهز به تسلیحاتِ نظامی که دو موتور آن را با سرعتی در حدود 37 مایل در ساعت روی ریل های کهنه و زهوار در رفته کشور جا به جا می نمایند. پیدا شدنِ سروکله این قطار در ایستگاهِ خصوصیِ محلِ اقامتِ کیم جونگ اون در ساحلِ وُنسان در هفته گذشته، آن را به سرعت به کانون توجه ماهواره های جاسوسی آمریکایی تبدیل کرد که از مدت ها پیش در پی سرنخی درباره زنده یا مرده بودنِ او بودند.

شایعه ها درباره مرگِ اون از روز 15 آوریل آغاز شد؛ یعنی روزِ مراسمِ جشنِ تولد پدرعظیمش، کیم ایل سونگ و نخستین دیکتاتورِ کره شمالی، که کیم جونگ اون در آن غیبت داشت. برطبقِ شایعه ها کیم جونگ اونِ چاق که عادت دارد سیگار پشتِ سیگار روشن کند، به دنبالِ یک عملِ قلب جان باخته است.

تا حل شدنِ این معما، تحرکاتِ این قطار با دقت زیرِ نظرِ واشنگتن و سئول است. این قطار آنقدر عظیم است و آنقدر کند حرکت می نماید که شناسایی آن از فضا کار سختی نیست.

این قطار 20 عدد یا کمی بیشتر واگن، یک سالنِ عظیم که دو طرف آن کاناپه هایی با چرمِ مرجانیِ صورتی قرار گرفته، یک اتاقِ کنفرانسِ مدرن و تمام -سفید، یک دفتر کار مجهز به تلویزیون ماهواره ای و یک آشپزخانه با ظرفیتِ تهیه بهترین غذا ها را دارد.

خرچنگ تازه، بهترین نوشیدنی ها و مأمورانِ زیبای زنِ قطار ترکیبی عالی را برای یک گردشِ دیکتاتورمآبانه تشکیل می دهند. این حاکمِ آخرین بسترِ کمونیسمِ استالینیستی، تفریحات دیگری هم دارد. گفته می گردد کیم، که با یک خوانندۀ 6 سال از خودش کوچکتر ازدواج نموده، یکی از آیین های پدرِ فقیدش، کیم جونگ ایل را زنده نموده است. کیم جونگ ایل تشکیلاتِ لذت، متشکل از دخترانِ جوان داشت که در هر لحظه که اراده می کرد آن ها را فرا می خواند تا او و ملتزمانش را سرگرم نمایند.

رهبر این کشورِ فقیر برای سوار شدنِ به قطار از روی رمپی که با فرش قرمز تزئین شده است، عبور می نماید. بعد از مشورت با مجموعه ای از مک بوک های اَپِل [اشاره به استفاده از تکنولوژیِ غرب]و احتمالاً امضا کردنِ یک یا دو حکمِ مرگ، او پشتِ میزِ ناهار می نشیند تا با قاشق و چنگالِ نقره اش غذا بخورد.

بطری هایی از نوشیدنی های خارجی غذای شاهانه او را تکمیل می نمایند. قحطی در زمانِ خاندانِ کیم جانِ میلیون ها نفر را در کره شمالی گرفته است. این خاندان همچنین بر شبکه ای از اردوگاه های زندانیان نظارت دارد که در آن ها زندانیانِ قحطی زده - که شاملِ بچه ها هم هستند - وادار شده اند برای به دست آوردنِ ذرت هایی آمیخته با فضولاتِ حیوانی یا خوردنِ موش و حشره با هم بجنگند.

کیم همچنین به پنیرِ سوئیسی علاقه مند است. این میراثی است که از زمانِ تحصیل در سوئیس به جا مانده است. او در آنجا به عنوانِ فرزندِ یکی از کارکنانِ سفارت جا زده شده بود. قطار همچنین می تواند مرسدسِ ضدِ گلوله کیم را با خود حمل کند. گاهی اوقات کیم حمامِ شخصیِ متحرک خود را نیز با خود می برد. برخلافِ استالین و پدرِ خودش که از پرواز واهمه داشتند، کیمِ 36 ساله هر زمانی که احتیاج باشد از هواپیما هم استفاده می نماید. او یک ایلوشینِ 62 ساختِ روسیه به نامِ Chammae-1 دارد که نامش را از گونه ای از شاهین گرفته است.

از او حتی در هنگامِ کنترلِ یک هواپیمای سبک عکس گرفته اند - اگرچه که خوشبختانه به دلیلِ علاقه زیاد او به غذا که نتیجه آن در او مشهود است، هواپیما در کمالِ امنیت روی زمین باقی ماند.

او برای بازدید از روسیه، چین و ویتنام و کاخ های متعدد و مقر های فرمانده ایش که بعضی از آن ها در اعماقِ زمین هستند، از قطارش استفاده نموده است.

در این سفر های طولانی، کیم تدابیرِ امنیتی را که هیتلر رعایت می کرد، رعایت می نماید. جهت کاملاً خالی می گردد و اطلاعاتِ مربوط به مقصد قطار را فقط عده معدودی می دانند.

دو قطارِ محافظ که یکی جلوی این قطار و یکی در پشتِ آن حرکت می نماید، از امنیت و پاکیِ جهت اطمینان حاصل می نمایند. هلیکوپتر ها از بالا قطار را پوشش می دهند و قطار به صورتِ غیرمستقیم از 20 ایستگاهِ خصوصی عبور می نماید.

البته قطار می تواند در مواقع اضطراری به عنوانِ طعمه برای فرار از سوءقصد یا حمله نظامی هم استفاده گردد. او گاه گاه برای سیگار کشیدن از قطار پیاده شده است، که معروفترین آن زمانی بود که از چین عبور می کرد تا به دیدارِ رئیس جمهورِ آمریکا، دونالد ترامپ، در ویتنام برود.

از او در فوریه سال گذشته در حالی که داشته خاکسترِ سیگارش را داخلِ زیرسیگاریِ کریستالی که در دستِ خواهرش، کیم یو جونگ، بوده می ریخته، فیلم گرفته اند. کیم جونگ اون سال 2009 با ری سُل یو ازدواج کرد، اما گفته می گردد که رسمِ پدرش در شکل دادن به تشکیلاتِ لذت را دنبال نموده است.

قطارِ لذتِ کیم جونگ-اون: از خرچنگِ تازه تا انواعِ نوشیدنی و حرمسرایی از دخترانِ جوان

او وقتی در سال 2012 به قدرت رسید، استخدامِ دخترانِ نوجوان به عنوان ملعبه های جنسی را متوقف کرد. اما گفته می گردد که 3 سال بعد از مرگِ پدرش این کار را دوباره از سر گرفته است. او در سال 2015 دستور داد دخترانِ بلند قد و زیبا را استخدام نمایند و پیش از آن مطمئن شوند که همه باکره هستند.

به این دختران 1400 پوند - که رقمِ بالایی در کره شمالی است - پرداخت می گردد. به والدین اطلاع داده می گردد که دخترانشان برای خدمت به رهبر در مأموریتِ دولتی به خدمت گرفته شده اند.

یکی از مقاماتِ روسی که توانسته است یکبار داخلِ این قطار را ببیند درباره آن گفته است: هر نوع غذایی از روسی، چینی، کره ای، ژاپنی و فرانسوی را می توانید سفارش بدهید.

یکبار که دو قطار در نزدیکی مرز چین با هم تصادف کردند و انفجار رخ داد و 160 نفر کشته شدند، رهبرِ کره شمالی که دو ساعت پیش از این حادثه از همان محل عبور نموده بود، بدونِ ابرازِ نگرانی از مرگِ آن 160 نفر گفت که این سانحه به نیتِ سوءقصد به جان او اتفاق افتاده است.

اما تمامِ محافظت ها در دنیا نمی تواند کیم جونگ اون را از شنمایندگیِ انسان بودن مصون نگه دارد. در سال 2011 گزارش دادند که او در اثر سکته در قطار خود جان باخته است. اگر کیم نهایتاً در اثر سکته قلبی جانش را از دست بدهد، جای تعجب نیست، زیرا این بیماری در خاندانِ کیم ارثی است.

درحالِ حاضر، این توسنِ فولادیِ مجلل خالی در کنارِ کاخ او مستقر شده است: یک قطارِ درخشانِ اورینت اکسپرس [قطار سریع السیر ِ. شرق]که در سرزمینیِ تاریک و فقیر سفر می نماید.

منبع: Daily Mail

منبع: برترین ها
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 256

به "قطارِ لذتِ کیم جونگ-اون؛ از خرچنگِ تازه تا حرمسرایی از دخترانِ جوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطارِ لذتِ کیم جونگ-اون؛ از خرچنگِ تازه تا حرمسرایی از دخترانِ جوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید