هیجان انگیزترین فیلم های سال را بشناسید

به گزارش چای قند پهلو، فیلم های سینمایی همواره قرار نیست مخاطبشان را سرگرم نمایند. بسیاری از آن ها داستان های درام و پرکششی دارند که گاهی از حوصله تماشاگر حرفه ای هم خارج می گردد. اما سینما همواره هم متعلق به فیلم های پیچیده و سنگین نیست. گاهی کافی است با دقت بیشتری به پیرامونمان نگاه کنیم تا عناوینی را پیدا کنیم که تنها برای سرگرم کردن تماشاگرشان ساخته شده اند. فیلم هایی که شاید تعدادشان چندان هم زیاد نباشد، اما به اندازه کمیت پایینی که دارند، کیفیت بالایی دارند.

هیجان انگیزترین فیلم های سال را بشناسید

بنابراین اگر مدتی است که به دنبال فیلم های هیجان انگیز و جذاب یک سال گذشته هستید، در ادامه می توانید بهترین آن ها را پیدا کنید.

(چاقوها را بیرون بیاورید) Knives Out

نمره منتقدان: 82 از 100

جسد رمان نویس مشهوری که داستان های جنایی اش محبوبیت بسیاری دارد، پس از تولد 85 سالگی اش پیدا می گردد. کاراگاه مشکوک و کنجکاوی به نام بنویت بلان تصمیم می گیرد این پرونده را برعهده بگیرد. او در ابتدا تصمیم می گیرد همه اطرافیان مقتول را بازپرسی کند. گروه گسترده ای از آشنایان این رمان نویس صف می کشند تا درباره همه آن چه از مرگ او می دانند به بنیوت بلان ارائه نمایند. این تریلر جنایی با درگیرکردن همه ی شخصیت های اصلی و فرعی اش به یکی از جذاب ترین فیلم های سال تبدیل شده است.

(21 پل) 21Bridges

نمره منتقدان: 51 از 100

یک کاراگاه اداره پلیس شهر نیویورک پس از درگیری های سخت و تمام نشدنی با مجرم ها و قاتلان شرور شهر، در نهایت تصمیم پیچیده و بزرگی می گیرد. او می خواهد همه 21 پل منطقه منهتن در شهر نیویورک مسدود گردد تا در نهایت مجرم های دردسرساز را دستگیر کند. اگرچه 21 پل برای منتقدان فیلم جذابی نبوده اما تماشاگرانی که داستان فیلم را کاملا دنبال نموده اند، اعتقاد دارند با یکی از فیلم های هیجان انگیز سال روبرو هستیم. عنوانی که یادآور سریال های هیجان انگیزی مانند 24 است.

(مرد ماه جوزا) Gemini Man

نمره منتقدان: 38 از 100

ماموری باتجربه به نام هنری بروگن در آستانه بازنشستگی است. او تصمیم دارد ادامه زندگی اش را بدون دغدغه و به آرامی پشت سر بگذارد اما مشکل اساسی این است که اداره امنیتی بروگن، به او اعتماد ندارد. آن ها کوشش می نمایند تا مامور قدیمی خود را بکشند و برای این کار کلون او را می سازند. کلون، در حقیقت نسخه جوان تر و تکامل یافته انسان ها است که براساس ژنتیک آن ها ساخته می گردد. این کلون نه تنها باید هنری بروگن را به قتل برساند بلکه باید به عنوان جایگزین او وارد اداره امنیتی گردد.

(اره مخملی) Velvet Buzzsaw

نمره منتقدان: 62 از 100

نقاشی های یک هنرمند ناشناس و گم نام از یک قدرت جادویی بهره می برد. این قدرت غیرعادی، در ابتدا فقط ترسناک به نظر می رسد اما همه چیز به مرور زمان تغییر می نماید. قدرت این نقاشی ها انسان های حریص و فعال در بازار هنر را هدف قرار می دهد. در دنیای نقاشی ها و گالری های هنری، داستان های هیجان انگیز تقریبا جایی ندارند. اما اره مخملی این ریسک را پذیرفته اما این که پیروز بوده یا داستان نامیدنماینده ای دارد را بهتر است با تماشای آن درک کنید.

(الماس های تراش نخورده) Uncut Gems

نمره منتقدان: 92 از 100

جواهرفروشی در محله دیاموند نیویورک یکی از محبوب ترین جواهرفروشی های شهر را مدیریت می نماید. اما او درگیر یک بحران بسیار پیچیده می گردد. بحرانی که در نهایت زندگی او را تا مرز نابودی کامل پیش می برد. آدام سندلر بازیگر شناخته شده و مشهوری است که حضور پررنگی در فیلم های کمدی دارد. اما الماس های تراش نخورده یکی از متفاوت ترین فیلم های اوست که تحسین منتقدان را برانگیخت و تماشاگران سینما را هم غافل گیر کرد. اما یک دلیل جذاب درگیر هم برای تماشای این فیلم داریم؛ داریوش خنجری. این فیلمبردار ایرانی الاصل وظیفه ضبط صحنه های الماس های تراش نخورده را برعهده داشته است.

(آرامش) Serenity

نمره منتقدان: 20 از 100

ناخدای یک قایق ماهیگیری زندگی آرامی دارد و به سمت جزیره ای گرمسیری در حال حرکت است. او ناگهان با درخواست عجیبی روبرو می گردد. همسر سابقش، کارن، از او می خواهد برای نجات زندگی اش وارد عمل گردد. کارن که در کنار مرد جدید زندگی اش روزهای خوبی را ندارد، امیدوار است با همکاری ناخدا دوباره آرامش را تجربه کند. کارن از او می خواهد همسرش را به قایق ماهیگیری اش دعوت کند اما با پرتاب کردن او به درون دریا، زندگی اش را برای همواره به خاتمه برساند.

منبع: ایرنا زندگی
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 519

به "هیجان انگیزترین فیلم های سال را بشناسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیجان انگیزترین فیلم های سال را بشناسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید