پرداخت خسارت هفتاد میلیارد ریالی توسط بیمه ملت

به گزارش چای قند پهلو، در پی حادثه خروج از خط قطار زاهدان - تهران در مهرماه سال گذشته، تعداد 11 واگن قطار مسافری در ورودی ایستگاه شورو زاهدان دچار سانحه شده و از خط خارج شدند. تعداد 9 دستگاه از واگن های این قطار تحت پوشش بیمه های مهندسی تمام خطر بیمه ملت بودند که از این تعداد 8 دستگاه دچار خسارت شدند.

پرداخت خسارت هفتاد میلیارد ریالی توسط بیمه ملت

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بیمه ملت؛ پس از اعلام خسارت توسط شرکت برناریل گستر تهران و تکمیل مدارک و بررسی جنبه های مختلف پرونده، طی دو نوبت جلسات شورای فنی و مذاکرات با ارزیابان خسارت ریلی و امنیتی و با توجه به لزوم مکاتبات متعدد با نهادها و سازمان های مختلف و انجام کلیه تشریفات مربوطه نهایتا موارد مربوط به پرداخت خسارت 8 واگن آسیب دیده، تایید و با توجه به رضایت کامل بیمه گزار، با حضور محمدطه سعیدی مدیرعامل شرکت برناریل در بیمه ملت، خسارت تقریبی بالغ بر هفتاد میلیارد ریال در 28 مهرماه سال جاری در وجه این بیمه گزار پرداخت شد.

گفتنی است؛ حق بیمه پرداخت شده توسط شرکت برناریل، بابت این بیمه نامه ها حدود 150 میلیون ریال بوده است.

طبق قانون دسترسی آزاد به شبکه حمل و نقل ریلی، راه آهن مسئول حفظ و نگهداری ناوگان و تامین سلامت سیر آنان است؛ اما با توجه به خسارت وارده به شرکت برناریل گستر تهران، بیمه ملت نسبت به پرداخت این خسارت اقدام لازم را به عمل آورد.

شایان ذکر است؛ بیمه ملت با توجه به حضور متوالی طی 9 سال در سطح یک توانگری مالی شرکت های بیمه، همواره بر پرداخت به موقع خسارت و جلب رضایت بیمه گزاران و زیان دیدگان خود تاکید داشته و به عنوان شرکتی که مشتری مداری را سرلوحه فعالیت خود قرار داده، یکی از شرکت های فعال و موثر در صنعت بیمه است. بیمه ملت امیدوار است با ارائه خدمات مناسب و مطلوب در کلیه رشته های بیمه ای، بتواند منشأ خدمات شایسته واقع شود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 464

به "پرداخت خسارت هفتاد میلیارد ریالی توسط بیمه ملت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت خسارت هفتاد میلیارد ریالی توسط بیمه ملت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید