الکامپ بیست و ششم تیرماه 99 برگزار می شود

به گزارش چای قند پهلو، به گزارش خبرنگاران، سازمان نظام صنفی رایانه ای در اطلاعیه ای اعلام کرد: پیش ثبت نام الکامپ 2020 از ابتدای اردیبهشت ماه سال 1399 آغاز و تا سی و یکم اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

الکامپ بیست و ششم تیرماه 99 برگزار می شود

بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر وتجارت الکترونیک (الکامپ 2020) در تاریخ 24 تا 27 تیرماه 1399 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

نمایشگاه الکامپ فرصتی برای ارائه دستاوردها در عرصه طراحی، ساخت، تولید و پشتیبانی محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر، مخابرات و اقتصاد دیجیتال و بزرگترین رویداد فناوری کشور است.

این نمایشگاه آوردگاهی است که سالانه ذینفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال در بخش های خصوصی و دولتی با بررسی فرصت های بازار به جایگاه سازی محصولات و خدمات خود پرداخته و تلاش های یک سال خود را در معرض دید و داوری مشتریان و استفاده کنندگان قرار می دهند تا با تحریک تقاضای بازار به تعمیق و گسترش اقتصاد کشور یاری رسانند.

دستیابی به اقتصاد دانش بنیان و عمق بخشی به اقتصاد زیست بوم فناوری کشور، جز با مشارکت فعال تمامی ذینفعان اقتصاد و تحول دیجیتال در حوزه های مختلف و حضور مقتدرانه بازیگران بخش های مختلف اقتصادی، صنعتی و خدماتی کشور محقق شدنی نیست.

از این رو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با انتخاب شعار راهبردی آینده بهتر امیدوار است تا با برگزاری هرچه باشکوه تر و حضور موثر تمامی فعالان این حوزه موجبات پیشرفت صنعت و سربلندی کشور فراهم آید.

جهت برنامه ریزی و جانمایی عادلانه فضای نمایشگاهی، پیش ثبت نام الکامپ 2020 از اول اردیبهشت ماه سال 1399 آغاز می شود. در این پیش ثبت نام همچون ادوار گذشته تقدم در پیش ثبت نام، در جانمایی و اختصاص فضای غرفه موثر خواهد بود.

در الکامپ 26، پیش ثبت نام برای تمامی شرکت کنندگان از بخش های خصوصی، دولتی و کسب و کارهای نوپا الزامی است و سازمان نظام صنفی رایانه ای به اصل ارائه فرصت های برابر متعهد خواهد بود.

دبیرخانه الکامپ با تدوین برنامه ای نوآورانه و بخش های جدید سعی کرده تا از تمام ظرفیت نمایشگاه برای ارتقای جایگاه حوزه فاوا و رونق کار فعالان این حوزه استفاده کند که جزییات آن در اطلاعیه های بعدی به اطلاع رسانده می شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 17

به "الکامپ بیست و ششم تیرماه 99 برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الکامپ بیست و ششم تیرماه 99 برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید