برترین مراکز خرید دبی برای ایرانی ها کدام است؟

به گزارش چای قند پهلو، اگر قصد سفر به امارات دارید، خوب است که از قبل برترین مراکز خرید دبی را شناسایی کنید تا در اقامت در این شهر، تجربه خرید خوبی داشته باشید. ما در این مقاله اطلاعاتی از برترین مراکز خرید دبی را با شما به اشتراک گذشته ایم. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

برترین مراکز خرید دبی برای ایرانی ها کدام است؟

آنچه در این مطلب می خوانید

 • دبی مال
 • سیتی واک
 • فستیوال سیتی دبی
 • امارات مال
 • مرکاتو مال
 • ابن بطوطه مال
 • وافی مال
 • مارینا مال دبی
 • اوتلت مال دبی
 • برجمان
 • سیتی سنتر میردیف
 • د اوتلت ویلج
 • د بیچ
 • نخیل مال
 • فستیوال پلازا دبی
 • سوالات متداول

دبی مال

بدون شک می توان دبی مال را یکی از بهترین مراکز خرید دبی دانست. این مرکز خرید که درست در مرکز شهر دبی واقع شده است، به خاطر وجود فروشگاه های لوکس برندهایی مانند کارتیه و هری وینستون معروفیت دارد.

دبی مال برای هر کسی، چیزی سرگرم کننده دارد. سازندگان این مرکز خرید بر سرگرم کردن اعضای خانواده متمرکز شده اند. شما می توانید در این مرکز خرید 1200 خرده فروشی پیدا کنید که نمایندگی برندهایی مانند اچ اند ام، زارا، فندی، دیور و… دارند.

تنها کسانی که برای خرید به دبی مال می روند از این مرکز خرید سرگرم نخواهند شد، بلکه در این پاساژ می توانید از جاذبه هایی مانند پیست اسکی، آکواریوم و باغ وحش زیر آب بازدید کنید و نمایی 360 درجه از شهر دبی و بعلاوه برج خلیفه داشته باشید.

دبی مال آنقدر مجذوب کننده ساخته شده است که می توان آن را به تنهایی یکی از جاذبه های تماشای شهر دانست. بی راه نیست که آن را در فهرست بهترین مراکز خرید دبی جا داده ایم.

آدرس: مرکز شهر دبی، خیابان فایننشال سنتر

مسیر دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: مترو (ایستگاه برج خلیفه)

ساعات کار: از 10 صبح تا 1 شب

مناسب برای: خانواده

سیتی واک

سیتی واک از دیگر مراکز شهری دبی محسوب می گردد که به خاطر معماری زیبا و اروپایی خود به معروفیت رسیده است. این بازار زیبا که میان ساحل جمیرا و مرکز شهر دبی واقع شده است، مجموعه ای کامل از خرده فروشی هایی ست که برندهای معتبر و برتر دنیا را ارائه می دهند. بوتیک های واقع شده در سیتی واک، یکی از بهترین مراکز خرید دبی، فضایی شیک و درعین حال صمیمی دارند. چیزی که شاید نتوانید مشابه آن را در هیچ جا پیدا کنید.

خوبی سیتی واک، یکی از بهترین مراکز خرید دبی، این است که شما می توانید همه جور لباسی را در آن پیدا کنید و علاوه بر آن، درصورتی که دوست داشتید به سینما بروید و یا در رستوران های روباز آن با فضای بیرونی که مانند پیاده روهای اروپایی طراحی شده اند، با خانواده غذا بخورید.

آدرس: دبی، خیابان الوصل-شیخ زاید، تقاطع الوصل و الصفا

بهترین مسیر دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: مترو (ایستگاه الغبیبه)، اتوبوس (ایستگاه القغیبه)

ساعات کار: 9 صبح تا 9 شب

مناسب برای: خانواده

فستیوال سیتی دبی

فستیوال سیتی یکی دیگر از مراکز خرید دبی است که در ساحل نهر دبی قرار گرفته است. شما می توانید در این مرکز خرید بیش از 250 فروشگاه از جمله یکی از نمایندگی های ایکیا را پیدا کنید.

در این مرکز خرید بیش از 400 فروشگاه از جمله مراکز فروش برندهای معتبری مانند اچ اند ام، زارا، نایک، آدیداس، مارکز اند اسپنسر و… را پیدا کنید. بعلاوه می توانید برای برطرف خستگی در فودکورت فستیوال بی با بیش از 50 رستوران غذا بخورید. این فودکورت، بزرگترین مرکز غذاخوری دبی محسوب می گردد.

آدرس: دبی، فستیوال سیتی

بهترین مسیر دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: مترو (ایستگاه امارات)

ساعات کار: 10 صبح تا 10 شب

مناسب برای: خانواده

امارات مال

اگر در پی مراکز خرید لوکس دبی هستید، حتما باید امارات مال را وارد فهرست کنید. امارات مال یکی از بهترین مراکز خرید دبی است که به نوعی نماد تجمل گرایی در این شهر محسوب می گردد.

شما می توانید در امارات مال به طیف وسیعی از فروشگاه هایی که برندهای مد روز را ارائه می دهند دسترسی داشته باشید. بعلاوه امارات مال به عنوان یکی از زیباترین مراکز خرید دبی مطرح می گردد.

این مرکز خرید شامل 630 فروشگاه است که به دو هتل 5 ستاره متصل می شوند.؛ هتل کمپینسکی و هتل شرایتون.

شما می توانید در امارات مال محصولات برندهایی مانند: مک، زارا، اپل، دبنهامز، منگو، اچ اند ام، دیور، شنل، مکس مارا و جک اند جونز را به سادگی تهیه کنید.

این همه ماجرا نیست! در امارات مال به سرگرمیاتی مانند سینما، پیست اسکیت، بولینگ و سرگرمیات مربوط به واقعیت مجازی دسترسی داشته باشید و از آن ها لذت ببرید.

آدرس: دبی، البرشا، البرشا 1، خیابان شیخ زاید

بهترین مسیر دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: مترو (ایستگاه امارات مال)

ساعات کار: 10 صبح تا 12 شب

مناسب برای: خانواده

برای مشاهده قیمت و خرید تور امارات از خبرنگاران کلیک کنید.

خرید تور امارات

مرکاتو مال

مرکاتو مال یکی از مجذوب کننده ترین مراکز خرید پوشاک دبی است. این مرکز خرید با حدود 140 فروشگاه و مرکز خدمات به مشتریان خدمت رسانی می نماید. این مرکز خرید با تبعیت از سبک معماری ایتالیایی دوره رنسانس، فضای مجذوب کنندهی برای بازدیدکنندگان ایجاد نموده است که هر کسی می تواند از قدم زدن در آن لذت ببرد.

شما می توانید تمام برندهای معتبر پوشاک در دنیا را در این مرکز از مراکز خرید دبی پیدا کنید؛ از منگو، گپ، برشکا تا اچ اند ام و…

اگر به مرکز خرید مرکاتو مال سر زدید، فودکورت آن را از دست ندهید. دسرهای خوشمزه ای مانند سینابون یا چایخانه های عربی می توانند گزینه های دلپذیر و خوش طعمی برای بعدازظهر شما باشند.

آدرس: دبی، جمیرا، جمیرا 1، خیابان جمیرا بیچ

بهترین مسیر دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: مترو (ایستگاه بیزنس بی)

ساعات کار: 10 صبح تا 10 شب

مناسب برای: خانواده

ابن بطوطه مال

ابن بطوطه را می شناسید؟ ابن بطوطه به مارکوپولوی جان اسلام معروف است که در واقع بزرگترین دنیاگرد مسلمان قرون وسطی بود. حالا در امارات مرکز خریدی به همین نام احداث شده است که اتفاقا یکی از بهترین و معروف ترین مراکز خرید دبی محسوب می گردد.

این مرکز خرید جالب در شش تالار به افتخار کشورهایی که این بطوطه به آن ها سفر نموده است، ساخته شد؛ اندلس، تونس، مصر، ایران، هند و چین. در مجموع 275 خرده فروشی در مرکز خرید ابن بطوطه وجود دارد که معماری آن ها نمادی از شکوه دوره اوج حکومت اسلامی محسوب می گردد.

جالب است که بدانید مرکز خرید ابن بطوطه، بزرگترین مرکز خرید موضوعی در دنیا محسوب می گردد. از این منظر، ابن بطوطه مال یکی از مراکز خرید دبی است که جدا از خرید، حتما باید دیده گردد.

آدرس:دبی، منطقه جبل علی، خیابان شیخ زاید

بهترین مسیر دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: مترو (ایستگاه مترو مرکز تجارت دنیای)

ساعات کار: 10 صبح تا 10 شب

مناسب برای: همه افراد

وافی مال

آیا به تاریخ مصر علاقه دارید؟ بدون شک می توان وافی مال را یکی از خلاقانه ترین مراکز خرید دبی دانست. این مرکز خرید با الهام از معماری دوره باستان مصر، تداعی کننده ساختمان ها، مجسمه ها و نمادهای مصر در دوره باستان است.

وافی مال شکلی شبیه به اهرام مصر دارد و معماری داخلی آن هم نمادی از تزیینات همان دوره است. با قدم زدن در این مرکز خرید از تماشا خطوط مصری ، پیکره های حکاکی شده و بوتیک های مجلل لذت ببرید.

اگر در پی یکی از مراکز خرید دبی هستید که بتوانید در آن لباس های محلی و اصیل عربی خریداری کنید، وافی مال پیشنهاد ما به شماست. البته در این مرکز خرید می توانید برندهای دیگر را هم پیدا کنید.

آدرس: دبی، ام حریر 2، خیابان عود متا

بهترین مسیر دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: اتوبوس (ایستگاه گلد سوق، سبخا و الغبیبه)، مترو (ایستگاه برج خلیفه)

ساعات کار: 10 صبح تا 10 شب

مناسب برای: خانواده

مارینا مال دبی

مارینا مال یکی از بهترین مراکز خرید دبی به ویژه برای بچه ها است. شما می توانید در این مرکز خرید مدرن، علاوه بر خرید از بوتیک هایی که اجناسی از برند پتی بتو، اچ اند ام، منگو، کارتیر، ارلی سنتر و… ارائه می دهند، از سرگرمی های مجذوب کننده و عالی در سینما ریلز لذت ببرید.

این مرکز خرید در امتداد اسکله احداث شده است که می تواند تجربه خانوادگی مجذوب کنندهی برای شما بسازد.

آدرس: دبی، دبی مارینا، خیابان شیخ زاید

بهترین مسیر دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: مترو (ایستگاه برج خلیفه)

ساعات کار: 10 صبح تا 11 شب

مناسب برای: خانواده

اوتلت مال دبی

اوتلت مال یکی از بهترین مراکز خرید دبی برای خریدی آسان و ارزان محسوب می گردد. شما می توانید در این مرکز خرید اجناسی از بیش از 1200 برند برتر بین المللی را با قیمتی پایین تر از قیمت واقعی آن ها خریداری کنید.

حدود 240 فروشگاه در اوتلت مال دبی فعال هستند که تخفیف هایی بین 30 تا 90 درصد ارائه می دهند. رقم مجذوب کننده این تخفیف ها، هر کسی را مجاب می نماید تا حداقل یک بار به اوتلت مال دبی سر بزند.

شما در اوتلت مال صرفا پوشاک نخواهید یافت، بلکه اوتلت مال یکی از مراکز خرید الکترونیکی دبی هم محسوب می گردد. نکته جالب اینکه شما می توانید با این مرکز از مراکز خرید دبی در روز دوشنبه، در فروشگاه های منتخب تخفیف های بیش از 50 درصد دریافت کنید.

آدرس: دبی، العین، خیابان 66

بهترین مسیر دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: اتوبوس (ایستگاه بور دبی)

ساعات کار: 10 صبح تا 10 شب

مناسب برای: بزرگسالان

برجمان

برجمان یکی از قدیمی ترین مراکز خرید دبی است. این مرکز خرید مقصدی مناسب برای خانواده ها محسوب می گردد که بیش از 200 فروشگاه فعال دارد. در فروشگاه های مرکز خرید برجمان می توانید محصولاتی از برندهای آدیداس، اچ اند ام و… پیدا کنید.

برجمان مناسب همه اعضای خانواده است؛ شما می توانید کودکتان را با خودتان به این مرکز خرید ببرید و او را در بخش سرگرمی و غذاخوری مرکز خرید، سرگرم کنید. بعلاوه سینمای این مرکز خرید هم می تواند گزینه مناسبی برای سرگرمی و ساخت اوقات خوش با خانواده باشد.

آدرس: دبی، آل منخول، خیابان خالد بن ولید

بهترین مسیر دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: مترو (ایستگاه مترو برج خلیفه)

ساعات کار: 10 صبح تا 10 شب

مناسب برای: خانواده

سیتی سنتر میردیف

مرکز خرید سیتی سنتر میردیف یا میردف یکی از محبوب ترین و شلوغ ترین مراکز خرید دبی برای خانواده ها محسوب می گردد. این مرکز خرید بیش از بعد تجاری و خرید و فروش، مکانی مجذوب کننده برای سرگرمی اعضای خانواده است.

طیف وسیعی از سرگری ها در سیتی سنتر میردیف در دسترس هستند؛ از بولینگ تا صخره نوردی روی دیوار و انواع بازی های ویدئویی. این مرکز خرید آنقدر مجذوب کننده است که شما می توانید یک روز کامل را در آن بگذرانید و لذت ببرید.

البته از تنوع فروشگاه های سیتی سنتر میردیف دبی هم نباید گذشت. این پاساژ یکی از بزرگترین مراکز خرید دبی است و 430 خرده فروشی در آن فعال هستند.

آدرس: دبی، میردف، خیابان شیخ محمد بن زاید

بهترین مسیر دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: مترو (ایستگاه مترو رشیدیا)

ساعات کار: 10 صبح تا 11 شب

مناسب برای: خانواده

د اوتلت ویلج

د اوتلت ویلج یکی دیگر از مراکز خرید دبی است که می توان در آن اجناسی از برند معتبر با بهترین قیمت پیدا کنید. این مرکز خرید لوکس با معماری به سبک قرون وسطی از شلوغ ترین پاساژ های دبی است.

د اوتلت ویلج با 1.5 میلیون فوت مربع وسعت دارد و 125 برند کالا و اجناس خود را در آن ها به فروش می رسانند. فودکورت این مرکز خرید دبی هم هواداران زیادی دارد که می تواند هر مذاقی را راضی کند.

آدرس: دبی، منا جبل علی، نزدیک دبی پارک اند ریزرتس

بهترین مسیر دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: مترو (ایستگاه مترو جبل علی)

ساعات کار: 10 صبح تا 11 شب

مناسب برای: بزرگسالان

برای مشاهده قیمت و خرید تور امارات از خبرنگاران کلیک کنید.

خرید تور امارات

د بیچ

د بیچ یکی از بهترین مراکز خرید دبی و گشت و گذار در آن محسوب می گردد. با رفتن به این بلوار طیف وسیعی از سرگرمیات درمقابل شما قرار گرفته است. شما می توانید علاوه بر قدم زدن در این بلوار و تماشای بوتیک هایی که به روزترین محصولا هر برند معروف را به فروش می رسانند، یک روز رویایی بسازید.

این منطقه حتی برای بچه ها هم مجذوب کننده است. قطارهای مخصوص بچه ها و بازی های مخصوص آن ها از منطقه د بیچ، گزینه ای عالی برای خانواده ساخته است. شما می توانید یک روز کامل را در د بیچ بگذرانید و از اوقات لذت بخشی که تجربه می کنید، لذت ببرید.

د بیچ می تواند یکی از بازارهای تابستانی دبی هم باشد. نگران گرما نباشید! سیستم تهویه خنک دما در تمام مغازه ها اجازه نمی هد که گرما اذیتتان کند.

آدرس: دبی، منطقه مسکونی جمیرا، د واک

بهترین مسیر دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: مترو (ایستگاه دبی مارینا)

ساعات کار: 10 صبح تا 10 شب

مناسب برای: خانواده

نخیل مال

نخیل مال در قلب گردشگری دبی، ینی جزیره مصنوعی نخل جمیرا احداث شده است. بازدید از نخیل مال که بدون شک یکی از بهترین مراکز خرید دبی محسوب می گردد، می تواند تجربه ای خاص برای شما داشته باشد.

نخیل مال مرکز خریدی بسیار بزرگ با بیش از 300 فروشگاه فعال محسوب می گردد که در کنار ارائه خدمات خرید و فروش، امکان تجربه طیف وسیعی از سرگرمیات متنوع را هم به شما خواهد داد. این مرکز خرید به یک مجتمع سینمایی و مرکز سرگرمیی 5 طبقه ای مجهز است که حتی فکرش را هم نمی کنید.

اگر به نخیل مال رفتید، حتما سری به فودکورت آن هم بزنید و منوی متنوع غذاهای این فودکورت را تجربه کنید.

آدرس: دبی، جزیره نخل جمیرا

بهترین مسیر دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: مترو (ایستگاه مدیا سیتی)

ساعات کار: 10 صبح تا 10 شب

مناسب برای: خانواده

فستیوال پلازا دبی

فستیوال پلازا هم یکی دیگر از بهترین مراکز خرید دبی محسوب می گردد که از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را می توانید در آن پیدا کنید. بزرگترین فروشگاه ایکیای امارات متحده عربی در فستیوال پلازای دبی واقع شده است و غیر از آن شما می توانید برندهای دیگر را با انواع نرخ پیدا کنید.

فودکورت فستیوال پلازای دبی هم به نوبه خود بسیار معروف و از بهترین فودکورت های مراکز خرید دبی محسوب می گردد. شما می توانید در این غذاخوری رستوران های زنجیره ای هندی پپرمیل و رستوران های ترکی محبوب یا انواع رستروان های ایتالیایی را پیدا کنید. این ویژگی برای افراد دوست دار شکم گردی بسیار محبوب و عالی خواهد بود.

آدرس: دبی، منطقه جبل علی

بهترین مسیر دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: مترو (ایستگاه مترو انرژی)

ساعات کار: 10 صبح تا 10 شب

مناسب برای: خانواده

سوالات متداول

کجا می توانیم بهترین بازارچه های محلی دبی را پیدا کنیم؟

شنبه بازار زعیل در پارک دبی، شنبه بازار البرشا در ناحیه البرشا، چهارشنبه بازار دبی مارینا در ساحل مارینا، پنجشنبه بازار السطوه در پارک السطوه 3 و آدینه بازر آرته در میدان تایمز دبی از بهترین بازارچه های محلی این شهر هستند. شنبه بازار زعیل در پارک دبی، شنبه بازار البرشا در ناحیه البرشا، چهارشنبه بازار دبی مارینا در ساحل مارینا، پنجشنبه بازار السطوه در پارک السطوه 3 و آدینه بازر آرته در میدان تایمز دبی از بهترین بازارچه های محلی این شهر هستند.

ارزان ترین مراکز خرید دبی را از کجا پیدا کنیم؟

بازار واترفرانت در دیرا، اوتلت ویلج، اوتلت مال، ریتولد و دراگون مارت از ارزانترین مراکز خرید دبی محسوب می شوند.

برای مشاهده قیمت و خرید تور امارات از خبرنگاران کلیک کنید.

خرید تور اماراتمنبع: ستاره ونک
انتشار: 20 فروردین 1402 بروزرسانی: 20 فروردین 1402 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 1398

به "برترین مراکز خرید دبی برای ایرانی ها کدام است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین مراکز خرید دبی برای ایرانی ها کدام است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید