فراوری دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا مبتنی بر پلاسمای سرد

به گزارش چای قند پهلو، به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، یک شرکت دانش بنیان، دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا مبتنی بر پلاسمای سرد را فراوری و به بازار عرضه می نماید.

فراوری دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا مبتنی بر پلاسمای سرد

این دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا به منظور استفاده در منازل مسکونی، کلینیک و بیمارستان، فضاهای کاری و نیمه صنعتی، ایستگاه، شعب بانک ها و سایر محیط های مسقف تا مساحت 70 متر مربع، کاربرد دارد.

این دستگاه قابلیت حمل آسان، کاربری مطلوب و امکانات مناسب جهت انجام فرآیند مورد نظر را دارد. میزان صدای فراوریی کمتر از 70 دسیبل و میزان آلایندگی در حد استاندارد و همچنین میزان پالایش هوا و حذف کلیه میکروب ها، اعم از باکتری، قارچ و ویروس را با بازدهی بالاتر از 99 درصد دارا است.

پلاسمای سرد، یک روش نوین برای ضدعفونی محیط است و بدون آسیب وارد کردن به بافت های انسانی، میکروب ها را از بین می برد. استفاده از فناوری پلاسمای سرد و لامپ UVC با قابلیت حذف و از بین بردن انواع میکروارگانیسم ها شامل ویروس، قارچ و باکتری؛ فیلتر فتوکالیستی با نانوذرات با قابلیت از بین بردن ترکیبات آلی فرار (VOC)، مونوکسید کربن، دی اکسید نیتروژن و بو های نامطبوع و باکتری ها است.

در سیستم پلاسمای سرد 5 نوع اکساید فراوری می گردد که ذرات آلوده هوا را گرفته و اکسیژن تازه فراوری می نماید. این سیستم علاوه بر ایجاد هوای تازه میکروارگانیسم ها و هر نوع ویروس و آلودگی را تا 99/9 درصد از بین می برد. علاوه بر تصفیه و ضدعفونی هوا از هر نوع آلودگی این فناوری باعث از بین رفتن بوهای بد از محیط می گردد.

کارکرد همزمان سل پلاسمای سرد و لامپ UVC به همراه فیلترهای دستگاه منجر به هم افزایی و تکمیل عملکرد آن ها می گردد که نتیجه آن افزایش قابل توجه اثربخشی تصفیه و ضدعفونی کردن هوا و محیط است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 760

به "فراوری دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا مبتنی بر پلاسمای سرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا مبتنی بر پلاسمای سرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید