خبرنگاران موسی زنجانخواه رییس شورای شهر انزلی شد

به گزارش چای قند پهلو، رشت - خبرنگاران - موسی زنجانخواه با کسب 6 رای موافق توانست به مدت یک سال کرسی ریاست شورای اسلامی شهر بندرانزلی را تصاحب کند.

خبرنگاران موسی زنجانخواه رییس شورای شهر انزلی شد

طی انتخاباتی که امشب در صحن علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار گردید، هادی حیدری رییس سابق شورای اسلامی شهر بندرانزلی و مه سیما نصیری عضور شورا هم برای تصدی پست نائب رییسی شورای نامزدشده بودند که هادی حیدری با کسب چهار رای موافق نائب رییس شورای شهر انزلی شد.

در انتخاب منشی شورای هیچ کدام از اعضای شورای شهر تمایلی برای تصدی این پست نداشتنند که پس از رای گیری مخفی شعبان جعفری و مه سیما نصیری هرکدام دو رای را برای این پست کسب کردند که هر دو نفرشان اعلام کردند چون برای این پست کاندید نشده بودند این انتخاب را نمی پذیرند.

تهمتن وکیل منفرد عضو دیگر شورای اسلامی شهر بندرانزلی با چهار رای موافق و دو رای سفید به عنوان خزانه دار شورا انتخاب شد و ابراهیم برفچالانی نیز نیزبا چهار رای موافق و دو رای سفید به عنوان سخنگوی شورای شهر انزلی به مدت یکسال انتخاب شد.

بندرانزلی در 40 کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع است و شورای اسلامی این شهر ساحلی هفت عضودارد که یکی از اعضای این شورا تا اطلاع ثانوی حق حضور در جلسات شورای شهر انزلی را ندارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 315

به "خبرنگاران موسی زنجانخواه رییس شورای شهر انزلی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران موسی زنجانخواه رییس شورای شهر انزلی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید