خوشگذرانی در کاستاریکا ، برترین گردش ها در جاهای دیدنی کاستاریکا (تور کاستاریکا)

به گزارش چای قند پهلو، بیشتر از یک چهارم منظره ها طبیعی کاستاریکا به وسیله سیستم جامع پارک های ملی، پناهگاه های حیاط وحش و منطقه ها حفاظت شده بیولوژیکی، نگه داری می شوند.علاوه بر سرشار بودن از منظره ها حیرت آور و تنوع زیستی تکان دهنده، این پارک ها و منطقه ها حفاظت شده دارای تعدادی گردشگاه و جاهای دیدنی کاستاریکا حقیقتا به یاد ماندنی هستند که ممکن است شما را به اعماق جنگل های بارانی سبز پوش، کنار باتلاق های حباب زا یا ساحل های مواج و مناسب موج سواری، ببرند.کم کردن تعداد انتخاب هایتان می تواند سخت باشد به همین علت ما تعدادی از مکان های مورد علاقه خود را انتخاب نموده ایم تا در تصمیم گیری به شما در سفر به کاستاریکا و خوشگذرانی در کاستاریکا یاری کنیم.

خوشگذرانی در کاستاریکا ، برترین گردش ها در جاهای دیدنی کاستاریکا (تور کاستاریکا)

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کاستاریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کاستاریکا از سن خوزه و آتشفشان ها و سواحل زیبای این کشور دیدن کنید.

1. جاهای تماشای کاستاریکا : پارک ملی کوه آتشفشان پوآس

پوآس از نمونه جاهای تماشای کاستاریکا ، یکی از در دسترس ترین آتشفشان های دنیا با تاریخچه فوران یازده میلیون ساله است که مغرورانه در مرکز پارک ایستاده است. در جاهای تماشای کاستاریکا می توانید با وسایل نقلیه عمومی از سن خوزه و آلاجوئلا به آن برسید .باید از بین مسیر های به خوبی نگه داشته شده، کوتاه و بی دردسری که از میان جنگل ابری کوتوله غیر عادی عبور می نمایند یکی را برای خوشگذرانی در کاستاریکا انتخاب کنید. مسیر بازدید از دهانه آتشفشان، که به دور دهانه اصلی کوه در مسیری صاف شده می پیچد، تنها 750 متر طول دارد و برای افراد با صندلی چرخ دار و کالسکه قابل استفاده است.

2. سفر به کاستاریکا : مسیر پیاده روی لس پاتوس

این سفر سخت 20 کیلومتری درون جنگل بارانی انبوه (که میتواند 9 ساعت طول بکشد) به طبیعت گردان با تجربه، فرصتی برای تماشا تعدادی از پستانداران بزرگ گریزان از انسان مانند خوک خرطوم دراز و گراز آمریکایی یقه دار را می دهد. برای خوشگذرانی در کاستاریکا مسیر لس پاتوس-سیرنا در نزدیکی دهکده رینکون ده اوسا آغاز می گردد. این روستا برای خوشگذرانی در کاستاریکا برنامه ای برای آموزش محلی ها به عنوان راهنما های طبیعت گردی، اجرا میکند.هر مسافری در کورکوادو حتما باید به همراه یک راهنما باشد. راهنما ها می توانند تجربیات پربار تری برای شما فراهم نمایند. راهنما های رینکون آموخته اند که چگونه تقریبا 370 گونه از پرنده های ثبت شده در منطقه را شناسایی نمایند. همینطور دوزیستان، خزندگان، حشرات، پستانداران و گیاهان. برای اطلاع از جزئیات بیشتر به رینکن یا دفتر منطقه حفاظت شده اسا در پورتو جیمنز مراجعه کنید.

3. جاهای تماشای کاستاریکا :قله چیریپو، پارک ملی چیریپ

بلند ترین قله کاستاریکا که گردش در آن چند روز طول می کشد 3820 متر(12,533 فوت) ارتفاع دارد. صعودی طولانی اما متنوع از میان جنگل ابری و دشتی بی آب و علف به بالای کوهستان صخره ای در انتظارتان است. صبح هنگام، وقتی هوا صاف و بدون مه باشد، از بالای قله می توانید تمام دامنه کوه تا اقیانوس آرام را مشاهده کنید.خدمات راهنمایان می تواند مفید و روشنگر باشند، زیرا آن ها می توانند گونه های محلی را شناسایی نمایند و پیش بینی نمایند که ممکن است با چه چشم انداز ای روبه رو شوید. از ایستگاه های جنگل بانی در ورودی پارک برای خوشگذرانی در کاستاریکا در خواست کنید تا راهنمای مناسبی به شما توصیه نمایند.

4. سفر به کاستاریکا :منطقه حفاظت شده رارا آویس

مقصد های اکوتوریسم کاستاریکا با سرخس های ماقبل تاریخ شکوفا می شوند و گونه های گیاهی، پرنده ای و پروانه ای بیشتری به نسبت کل اروپا دارند. تنها 367 نوع از پرنده در این منطقه شناسایی شده اند. منطقه حفاظت شده فوق العاده برای خوشگذرانی در کاستاریکا دور از دسترس و غنی از گونه های حیاط وحش رارا آویس شبکه ای از مسیر های 30 کیلومتری فوق العاده ای دارد که به خوبی نشانه گذاری شده اند و پیاده روی های سی دقیقه ای تا چندین ساعته در این مسیر ها انتظار شما را می کشند.با این همه تلاشی که برای رسیدن به این منطقه نموده اید، می ارزد که دو شب در این جا اقامت کنید و به گشت و گذار بپردازید. پیاده رو های پر از اطلاعات، فرصت های خوبی برای تماشا بخشی از حیاط وحش رها شده منطقه حفاظت شده هستند. پیاده روی در شب نیز امکان پذیر است و روی دیگری از جنگل بارانی را به شما نشان می دهد.

5. جاهای تماشای کاستاریکا : ایستگاه زیست شناسی پوکوسول، مونته ورده

این سفر دو روزه برای خوشگذرانی در کاستاریکا از مونته ورده به ایستگاه تحقیقاتی در گوشه شرقی جنگل نینوس ابدی، بزرگترین منطقه حفاظت شده کاستاریکا، شاید ماجراجویانه ترین گردش در کل کشور باشد.این یک طبیعت گردی واقعی روی مسیر های نشانه گذاری نشده است. (در اطراف مکانی که می خواهید شب را بگذرانید یوز پلنگ دیده شده است) و شما می بایست تحت محافظت دو جنگل بان مسلح و تجهیز شده که آموزش یاری های اولیه دیده اند، باشید.

. 6 سفر به کاستاریکا : پارک ملی کارارا برای خوشگذرانی در کاستاریکا

این گردش 4.3 کیلومتری (2 الی 4 ساعت) شاید برترین سفر برای تماشا پرندگان در کل پارک های کشور باشد و فوق العاده تر از چیزی است که می توانید تصورش را بکنید. مسیر از میان نیمه غربی پارک تا دریاچه خمیده پر از سوسمار می پیچد و خانه هزاران گونه از پرندگان است.به ویژه کارارا برترین مکان در کاستاریکا برای تماشا طوطی دم بلند قرمز آمریکایی در سکونت گاه طبیعی اش است. این پرنده ها در طلوع و غروب خورشید بین منطقه ها جنگلی پایین دست و جنگل های مردابی مهاجرت می نمایند و انفجاری از رنگ های آبی و قرمز را بر فراز آسمان به وجود می آورند. می ارزد که هدایت از مرکز بازدید نمایندگان در دو کیلومتری جنوب مسیر استخدام کنید زیرا مکان هایی وجود دارند که بازدید نمایندگان بدون همراه نمی توانند به آن ها دسترسی پیدا نمایند.

7. جاهای تماشای کاستاریکا : مسیر پیاده روی پایلاس، پارک ملی رینکون دلا ویجا

این دایره 6 کیلومتری مهیب، در برترین و به یادماندنی ترین پارک ملی در سایه یک آتشفشان دود زا واقع شده است. مسیر زیاد سخت نیست و اخیرا با بتن نرم بازسازی شده است و یک بخش قابل عبور با صندلی چرخ دار به آن اضافه شده است.این مسیر از کنار بسیاری از پدیده های غیر عادی طبیعی که در پارک فراوان اند عبور می نماید، از جمله باتلاق ها و هورنیلا های وابسته به حرارت مرکز زمین ، این حفره های مرموز درون زمین مانند کوره های بخار از خود جریان زیبایی از بخار بیرون می دهند . مطمئن شوید که بیشتر از یک متر به آن ها نزدیک نشوید وگر نه در کسری از ثانیه بخار پز می شوید! مسیر همینطور شما را به درون جنگلی با جانداران و گونه های گیاهی رها شده می برد و باید خود را آماده کنید تا به درون یک جفت رودخانه پا بگذارید.

منبع: همگردی
انتشار: 14 دی 1401 بروزرسانی: 14 دی 1401 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 1355

به "خوشگذرانی در کاستاریکا ، برترین گردش ها در جاهای دیدنی کاستاریکا (تور کاستاریکا)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوشگذرانی در کاستاریکا ، برترین گردش ها در جاهای دیدنی کاستاریکا (تور کاستاریکا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید