در کشور هند این جملات را هرگز به زبان نیاورید

به گزارش چای قند پهلو، اگر قصد سفر به کشور هند را دارید حتما قبل از سفر گزارش زیر را بخوانید.

در کشور هند این جملات را هرگز به زبان نیاورید

به گزارش، هند کشوری زیبا با فرهنگ و سنت هایی متنوع است که برخی از آن ها جز قدیمی ترین ها در تاریخ بشر هستند. مردمان برخی از مناطق هند آرام و مقبول هستند، اما در برخی قسمت ها نیز افراد آنقدر ها که باید صبور نیستند.

در هر صورت، قوانین تعیینی وجود دارند که قبل از شروع مکالمات کوتاه با هندی های باید به آن ها پایبند باشید. در ادامه توجه شما را به این موارد جلب می کنیم:

گفتن چنین جمله ای هندی ها را به زمان استعمار باز می گرداند، اما این داستان آنقدر قدیمی است که باید از اشاره به آن دست برداشت. بهتر است به جای اینکار این حقیقت را بپذیرید که انگلیسی یک زبان جهانی است و اینکه هندی ها قادر به انگلیسی صحبت کردن هستند، آنقدر ها هم عجیب و غریب نمی باشد.

ازدواج از پیش تعیین شده کلیشه ای است که عمدتا توسط سینمای هند به جهانیان نشان داده می شود. بله درست است تعدادی از هندی ها همچنان ازدواج های از پیش تعیین شده دارند، اما این موضوع، زندگی شخصی هندی ها را تنها به انتخاب از سایت های ازدواج محدود نمی کند.

در هند، گاو به دلایل متعدد و در فرهنگ های مختلف مقدس تلقی می شود. گاو ها پرستیده نمی شوند، اما به دلیل استفاده در کشاورزی و طبیعت آرامشان، مورد احترام بوده و با ارزش هستند. این یک مسئله حساس در هند بوده و بهترین کار این است که از هر گونه بحث در مورد آن اجتناب کنید.

واقعا چنین جمله ای به چه معناست؟ آیا قرار است یک تعریف باشد؟ و اگر این حرف کلیشه ای درست باشد معنای آن این است که تمام هندی ها نیازمند جراحی های زیبایی می باشند.

بیایید کمی واقع بین باشیم، برای هندی ها مهم نیست که شما طرفدار دو آتشه کریکت باشید یا خیر. اما زمانی که شروع به مقایسه تیم کریکت هند با دیگر تیم های جهان به خصوص پاکستان یا استرالیا کنید همه چیز برای آن ها رنگ عوض می کند.

مانند هر کشور دیگری، راهنمای گردشگری هند نیز به وضوح اعلام کرده که از چه مکان هایی باید بازدید و از کجا ها باید اجتناب کرد؟ هر خانمی قبل از اینکه دست به اکتشافی از این دست در کشوری بدین پایه خارق العاده بزند باید احتیاط های لازم را به عمل آورد.

ممنون از اینکه قصد تعریف دارید، اما هندی ها در واقع لهجه ندارند! هند کشوری است که در آن زبان های متنوعی وجود دارد که هر کدام از آن ها بسیار آهنگین هستند.

آن جمله می توان به پاهاری، مالایالام یا پنجابی اشاره کرد. جمعیت انگلیسی زبان هندی روی سیلاب های مختلف استرس قرار می دهند تا تلفظی هماهنگ تر ارائه کنند.

افرادی که چنین حرفی را عنوان می کنند به دو گروه تقسیم می شوند. فیلم Eat Pray Love را زیاد دیده اند یا ایده اصلی آن ها درباره هندی ها به عنوان هیپی هایی است که در هیمالیا زندگی می کنند.

درست است که هند زادگاه آیووردا Ayuverda (قدیمی ترین سیستم جامع شفابخشی) و پیشگام فرم باستانی یوگا بوده، اما هر شخصی که شما با او ملاقات می کنید، دالای لاما نیست!

ادویه ها یکی از مواد اصلی در آشپزی سنتی هندی به شمار می فرایند. مرغ تیکا نیز یکی از تندترین غذا های هندی است، اما همه در هند غذای تند نمی خورند؛ همانطور که همه هندی ها نیز طرفدار چای نیستند!

افرادی که چنین سوالی مطرح می کنند به دنبال فیلم زاغه نشین میلیونر در هند هستند چرا که به قولی این تصویر هند واقعی است. در میان هندیها، از صحبت کردن در مورد موضوعاتی همچون دمای شدید.

مترو هایی که بوی عرق می دهند، آب آشامیدنی آلوده و غذا های فروشگاه های محلی که منجر به اسهال می شوند خودداری کنید. به عنوان ساکنان کشوری جهان سوم، هندی ها خودشان به این امر واقف هستند.

منبع: ایران ناز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 32

به "در کشور هند این جملات را هرگز به زبان نیاورید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در کشور هند این جملات را هرگز به زبان نیاورید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید