دلتنگی نابغه آمریکایی برای کشتی دریافت در ایران

به گزارش چای قند پهلو، جردن باروز دارنده 5 طلای دنیا و المپیک زمانیکه به همراه تیم ملی کشتی آزاد آمریکا به ایران سفر کرد با استقبال بی نظیر و بسیار گرم مردم ایران و شهر کرمانشاه روبرو شد.

دلتنگی نابغه آمریکایی برای کشتی دریافت در ایران

باروز و دیگر ملی پوشان آمریکا پس از این سفر بار ها از میهمان نوازی مردم ایران قدردانی کردند و کشتی دوستان ایرانی را بهترین تماشاگران دنیا دانستند.

شدت استقبال مردم کشتی دوست کرمانشاه از این رقابت ها به حدی بود که بسیاری از مردم پشت درب های بسته سالن امام خمینی کرمانشاه ماندند تا جاییکه حتی نماینده اتحادیه دنیای کشتی نیز به سختی و با مشقت زیاد پیروز شد وارد سالن گردد.

جردن باروز و دیگر کشتی گیران آمریکا نیز برخورد بسیار خوبی با تماشاگران در سالن و تشویق های بی امان آن ها داشتند، تشویق کشتی گیران آمریکایی و در راس آن ها جردن باروز به حدی بود که توجه بسیاری از کشتی گیران دیگر کشور ها را نیز به خود جلب کرد.

باروز پس از زلزله کرمانشاه که به کشته شدن تعداد زیادی از هموطنان ما انجامید و بسیاری از آن ها را بی خانمان کرد، در پیامی با انتشار تصویر پرچم ایران به صورت قلب، به زبان فارسی با مردم کرمانشاه ابراز همدردی کرد.

حال با گذشت 4 سال از رقابت های جام دنیای کرمانشاه، جردن باروز با انتشار فیلم استقبال بی نظیر تماشاگران کرمانشاهی حاضر در سالن، نوشت: دلم برای روز های رقابت در ایران تنگ شده است، برای باورنکردنی ترین هواداران کشتی در دنیا.

منبع: فرارو
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 532

به "دلتنگی نابغه آمریکایی برای کشتی دریافت در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلتنگی نابغه آمریکایی برای کشتی دریافت در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید