رادیو سلامت با یک برنامه نو تابستانی

به گزارش چای قند پهلو، پخش برنامه سلامت تا چهارده صفر چهار از امروز 19 تیر ماه با هدف نقشه راه سلامت برای دولت تازه از رادیو سلامت شروع شده است.

رادیو سلامت با یک برنامه نو تابستانی

به گزارش خبرنگاران، لعیا باستانی، مدیر گروه بهداشت روان رادیو سلامت در این باره می گوید: پخش برنامه سلامت تا چهارده صفر چهار از امروز 19 تیر ماه آعاز می شود. هدف برنامه طراحی نقشه راه برای حوزه سلامت در دولت نو است و با اجرای دکتر مهدی جعفری از متخصصان و اندیشمندان حوزه سلامت پخش خواهد شد.

وی ادامه می دهد: در هر برنامه از مهمانانی دعوت می شود تا بر اساس اولویت های حوزه سلامت، پیشنهادهایی را مطرح کنند. مهمانان برنامه از وزرای پیشین و متخصصان حوزه سلامت خواهد بود و نظرات و پیشنهادهایشان را درباره شرایط سلامت کشور ارائه خواهند داد تا بتوانیم به راهکارها دست پیدا کنیم. تهیه کنندگی این برنامه به عهده مرتضی میلانی است. روز دوشنبه 21 تیر ماه به موضوع عدالت در سلامت می پردازیم و دکتر واعظ مهدوی یکی از مهمانان برنامه هستند. این برنامه روزهای شنبه و دوشنبه ساعت 11 و 40 روانه آنتن رادیو سلامت می شود و روزهای یکشنبه و سه شنبه هم تکرار برنامه در همین ساعت خواهد بود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 911

به "رادیو سلامت با یک برنامه نو تابستانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رادیو سلامت با یک برنامه نو تابستانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید