روبات سوفیا خواننده شد! ، از مصاحبه با ویل اسمیت تا کنسرت مشترک با جیمی فالون

به گزارش چای قند پهلو، روبات سوفیا با همراهی جیمی فالون؛ چهره مشهور دنیای رسانه کنسرتی دو نفره برگزار کرد. با این حرکت جالب، روبات سوفیا همه فن حریف محسوب می گردد.

روبات سوفیا خواننده شد! ، از مصاحبه با ویل اسمیت تا کنسرت مشترک با جیمی فالون

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، هنوز مدت زیادی از مصاحبه مجذوب کننده روبات سوفیا و ویل اسمیت بازیگر مشهور سینما نمی گذرد و این بار نوبت به همکاری سوفیا با جیمی فالون رسیده است. جیمی فالون که به عنوان آهنگساز، خواننده، مجری، تهیه کننده و ...شناخته می گردد در یک اقدام عجیب با روبات سوفیا اجرایی مشترک داشت.

جالب است بدانید روبات سوفیا تابعیت عربستانی دارد و نخستین روبات در دنیا است که به شکل رسمی شهروند یک کشور محسوب می گردد. افزون بر این روبات سوفیا ویزای گردشگری هم دارد و از این منظر نیز یکه تاز است.

اکنون با این اجرای مشترک و به نوعی برگزاری کنسرت دو نفره با جیمی فالون می توان روبات سوفیا را از شگفتی ساز ترین چهره های دنیای روباتیک دانست. این کنسرت دو نفره پس از آن برگزار گردید که روبات سوفیا در بخشی از مصاحبه با جیمی فالون مدعی شد هوش مصنوعی وی توانایی آواز خوانی را دارد و سپس همراه با جیمی فالون آوازی از هنرمند سرشناس آمریکایی کریستینا آگویلرا را خواندند.

منبع: انتخاب
انتشار: 4 دی 1401 بروزرسانی: 4 دی 1401 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 1350

به "روبات سوفیا خواننده شد! ، از مصاحبه با ویل اسمیت تا کنسرت مشترک با جیمی فالون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روبات سوفیا خواننده شد! ، از مصاحبه با ویل اسمیت تا کنسرت مشترک با جیمی فالون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید