طراحی سیستم ارائه راهکارهای مبتنی بر سیستم های تلفنی IP به اپراتورهای تلکامی

به گزارش چای قند پهلو، یک شرکت دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی پیروز به طراحی سیستم ارائه راهکارهای مبتنی بر سیستم های تلفنی IP به اپراتورهای تلکامی شد.

طراحی سیستم ارائه راهکارهای مبتنی بر سیستم های تلفنی IP به اپراتورهای تلکامی

وحید بابها، مدیر فروش و بازرگانی این شرکت دانش بنیان در خصوص فعالیت های این شرکت گفت: تمرکز و تخصص ما در زمینه ارائه راهکارهای مبتنی بر سیستم های تلفنی IP به اپراتورهای تلکامی است. این راهکارها های تک هستند که با بومی سازی دانش و علم توانستیم به حوزه ارزبری یاری و با توجه به احتیاج اپراتورهای ایرانی از راهکارها محافظت کنیم و به آنها پشتیبانی دهیم.

وی اظهارکرد: توسعه محصولات مخابراتی و تلکامی ما هیچ وقت انتها ندارد و به کار خود ادامه می دهیم.

بابها اضافه کرد: شرکت های مخابراتی و کسب و کارهای کوچک و عظیم می توانند از راهکارهای مخابراتی و تلکامی ما استفاده نمایند، به طوری که بستر ارتباطی سامانه ها همانند 118 و ... را با مشتریان فراهم آوردیم تا اپراتورها هم در خارج از سازمان جوابگوی تماس با کسب و کارها و مشتریان باشند.

مدیر فروش و بازرگانی این شرکت دانش بنیان در خصوص ارتباط با مشتری به وسیله اپراتورها گفت: ارتباط با مشتری، المانی است که می تواند کسب و کار ما را متحول کند. طبق گزارش ها، حدود 80 درصد کسب و کارها از کیفیت جوابگویی اپراتورها با مشتریان خود اطلاعی ندارند.

وی درباره نرم افزار ویپ که در حال جایگزینی سانترال بر روی سیستم های مخابراتی است هم گفت: همه افراد از کسب و کارهای خانگی گرفته تا سازمان های عظیم، می توانند از این نرم افزار استفاده نمایند. ویژگی این محصول این است که نسبت به سیستم های قدیمی که سانترال گفته می گردد، برای یکسری پیاده سازی سناریوها دستمان باز است. برای مثال وقتی با مطب پزشکان تماس گرفته می گردد و به دلایل مختلف پیروز به برقراری ارتباط نمی شویم، این نرم افزار با منوی صوتی، پیام ما را به گوش طرف مقابل می رساند.

بابها در خصوص فراوری محصولات این شرکت گفت: محصولات ما به صورت نرم افزار است که بر اساس استانداردها و تکنولوژی روز توسعه می دهیم که این مسئله موجب شده تا برای رقابت حرفی برای گفتن داشته باشیم.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، مدیر فروش و بازرگانی این شرکت دانش بنیان به حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت متبوعش اشاره کرد و گفت: به واسطه حمایت صندوق نوآوری، علاوه بر تامین اقتصادی، توانستیم راهکارهای شرکت را در کنیا و نیجریه توسعه دهیم و حتی صندوق بستری فراهم آورد تا در نمایشگاهی که سال گذشته در افغانستان برپا شد، حضور پیدا کنیم.،ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 26 تیر 1400 بروزرسانی: 26 تیر 1400 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 877

به "طراحی سیستم ارائه راهکارهای مبتنی بر سیستم های تلفنی IP به اپراتورهای تلکامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی سیستم ارائه راهکارهای مبتنی بر سیستم های تلفنی IP به اپراتورهای تلکامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید