ورود یک شرکت هواپیمایی به فرابورس

به گزارش چای قند پهلو، خبرنگاران: معاون شرکت ها و قیمت گذاری بنگاه های سازمان خصوصی سازی از ورود یک شرکت هواپیمایی به فرابورس در شهریورماه اطلاع داد.

ورود یک شرکت هواپیمایی به فرابورس

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، ابوالقاسم شمسی جامخانه، از واگذاری هواپیمایی کیش اطلاع داد و اضافه کرد: شرکت مزبور زیرمجموعه سازمان منطقه آزاد کیش است که پیشرفت خوبی برای واگذاری آن حاصل شده است. تا به امروز نیز چهار جلسه آنالیز پذیرش این شرکت در فرابورس برگزار گردید و منتظر افزایش سرمایه این شرکت هستیم.

وی اعلام کرد: افزایش سرمایه که اتفاق بیافتد با توجه به اینکه سایر اقدامات به موازات آن پیش رفته است در شهریور ماه پذیرش و عرضه اولیه صورت می گیرد.

معاون شرکت ها و قیمت گذاری بنگاه های سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی نیز در لیست واگذاری قرار گرفته است، شرح داد: 20 درصد این شرکت متعلق به دولت است و سهام دار عمده آن بانک های ملی و صادرات هستند.

شمسی ادامه داد: با هماهنگی این دو بانک، جلساتی درخصوص پذیرش این شرکت انجام شد که پیشرفت های خوبی داشت و امیدواریم در شهریور یا مهر پذیرش گردد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 23 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 296

به "ورود یک شرکت هواپیمایی به فرابورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود یک شرکت هواپیمایی به فرابورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید