یک نهاد حقوق بشری دریمن ازتحقیقات فرانسه علیه بن زاید استقبال کرد

به گزارش چای قند پهلو، به گزارش خبرنگاران به نقل از عربی 21، سازمان حقوق بشری سام در یمن با صدور بیانیه ای از شروع تحقیقات قضایی علیه محمد بن زاید ولیعهد ابوظبی استقبال کرد.

یک نهاد حقوق بشری دریمن ازتحقیقات فرانسه علیه بن زاید استقبال کرد

با ما همراه باشید و با تور فرانسه ارزان از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

در این بیانیه آمده است که این تصمیم قضایی پیغام واضح و مشخصی برای تمام کسانی که در نقض حقوق بشر در یمن دست دارند ارسال می نماید مبنی بر اینکه زمان بازخواست و دادرسی نزدیک است.

در این بیانیه نوشته شده است: عدالت باید برای تمام کسانی که اقدام به نقض حقوق بشر نموده اند صرفنظر از سِمت و مقامشان اجرا گردد.

بر اساس این بیانیه، حامیان حقوق بشر همیشه منتظر این لحظه بوده اند و نهادها و فعالان حقوق بشری در یمن اقدامات نیروهای اماراتی و عناصر وابسته به این کشور در جنوب یمن را از سال 2017 تا 2020 در مورد نقض حقوق بشر ثبت نموده اند.

در این بیانیه آمده است: عناصر اماراتی اقدام به ربودن افراد و شکنجه آنها نموده اند و کسانی که قربانی این شکنجه ها شده اند باید شکایت های خود را بدون هیچ ترس و دلهره ای ارائه دهند.

به تازگی فرانسه اعلام نموده است که به دلیل دست داشتن محمد بن زاید در پرونده های مربوط به شکنجه در یمن تحقیقات قضایی شروع می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 278

به "یک نهاد حقوق بشری دریمن ازتحقیقات فرانسه علیه بن زاید استقبال کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک نهاد حقوق بشری دریمن ازتحقیقات فرانسه علیه بن زاید استقبال کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید