الحشدالشعبی: آمریکا جرأت حمله به الحشدالشعبی را نخواهد داشت

به گزارش چای قند پهلو، یکی از رهبران فرماندهان الحشد الشعبی عراق گفت که آمریکا از درز اخبار مربوط به هدف قرار دادن گروه های مقاومت، دو هدف را دنبال می نماید.

الحشدالشعبی: آمریکا جرأت حمله به الحشدالشعبی را نخواهد داشت

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، علی الحسینی از فرماندهان الحشد الشعبی تأکید کرد که دو علت اصلی برای اقدام آمریکا از درز اخباری درباره اینکه این کشور میخواهد گروه های مقاومت را هدف قرار دهد، وجود دارد.

الحسینی در مصاحبه با بغداد الیوم گفت که نخست اینکه آمریکا در شرایط داخلی بسیار سخت و پیچیده ای واقع شده است و در کوشش است تا بحران های خود را به خارج منتقل کند و لذا درز اخباری در بعضی رسانه های آمریکایی درباره طرح مربوط به هدف قرار دادن بعضی گروه های الحشد الشعبی نیز کوششی از سوی آمریکا برای منحرف کردن افکار عمومی از توجه به پیامدهای ویروس کرونا و هرج و مرج ناشی از آن است به خصوص اینکه این کشور با وجود امکانات گسترده از مقابله با این ویروس ناتوان است.

او اضافه نمود که علت دیگر نیز به کوشش آمریکایی ها برای ایجاد بحران با دیگر کشورها و بهره برداری از آن در انتخابات داخلی برمی شود.

الحسینی همچنین توضیح داد که الحشد الشعبی امکانات خود را توسعه داده و اکنون توان آن بسیار بیشتر از سال 2014 است و از توانایی بالایی برای مقابله با تمامی چالش ها برخوردار است.

او تأکید کرد : آمریکا هرگز جرأت نخواهد کرد گروه های الحشدالشعبی را هدف قرار دهد و اگر این اتفاق بیفتد در آن صورت بسیاری از اهداف (آمریکا) در تیررس ما واقع شده است و به هرگونه تجاوز آن پاسخ مناسبی خواهیم داد.

روزنامه نیویورک تایمز روز شنبه در گزارشی به نقل از بعضی منابع آمریکایی نوشت که دولت آمریکا به فرماندهان نظامی جهت آمادگی برای تشدید حملات علیه گروه های مرتبط با ایران در عراق، دستور داده است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 97

به "الحشدالشعبی: آمریکا جرأت حمله به الحشدالشعبی را نخواهد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الحشدالشعبی: آمریکا جرأت حمله به الحشدالشعبی را نخواهد داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید