ایران: مکان ادعایی فاکس نیوز در جاجرود، لوکیشن نون خ است

به گزارش چای قند پهلو، ایران به ادعای شبکه خبری فاکس نیوز درباره فعالیت های مشکوک در جاجرود شرح داد.

ایران: مکان ادعایی فاکس نیوز در جاجرود، لوکیشن نون خ است

شبکه خبری فاکس نیوز چندی پیش در گزارشی مدعی شد که به تصاویر تازه ماهواره ای دست یافته که حاکی از فعالیت های مشکوک و غیر عادی در اطراف سایت سنجریان در نزدیکی جاجرود بوده است.

در همین خصوص شاهرخ ناظمی رایزن مطبوعاتی دفتر نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در نیویورک در توئیتی در این باره نوشت: چند روز پیش فاکس نیوز گزارشی اختصاصی همراه با تصاویر ماهواره ای در مورد تحولاتی مشکوک در اطراف سایت سنجریان در جاجرود منتشر کرد، اما در اصل، تصاویر مربوط به خودروها و تجهیزات لوکیشن فیلمبرداری سریال نون خ و عوامل آن بوده است!

فاکس نیوز در این گزارش مدعی شده بود که به تصاویر تازه ماهواره ای دست پیدا نموده که نشان می دهد فعالیت های مشکوک و غیرعادی در اطراف سایت سنجریان در نزدیکی جاجرود در حال اجرا است.

در ادامه این گزارش ادعایی آمده است: این تصاویر ماهواره ای که از سوی شرکت مکسار ارائه شده و در آزمایشگاه اینتل لب مورد تحلیل قرار گرفته، نشان می دهد که از 15 اکتبر سال 2020، تعداد 18 خودرو در این سایت حضور دارند و در این سایت حفاری انجام و یک جاده دسترسی تازه به این سایت ساخته شده است.

جزییاتی درباره معدن سریال نون خ

در سریال نون خ یکی از لوکیشت های اصلی معدن طلایی بود که در زمین های نورالدین خانزاده کشف شده بود. تهیه کنندگان نون خ کوشش نموده بودند که این معدن طلا واقعی باشد و تصمیم به ساخت یک معدن گرفته بودند.

تهیه کننده سریال در این باره چندی پیش شرح داد: در پروژه ساخت معدن بیش از سیصد متر زمین به عمق دو و نیم متر حفر شد. کانال کشی و مسقف شد .. ایزوگام شد .. و دو لایه سقف برایش ساخته شد تا از باران و سرمای زمستان در امان بماند .. مرحله های بعد زه کشی و لامپ کشی معدن بود .. و سپس طراحی فضای داخلی آن و نزدیک کردن آن فضا به استانداردهای یک معدن واقعی با یاری نور و رنگ و حجم سازی با چوب و گیاهان خودرو ...

سریال پربییننده نون خ در تعطیلات نوروز سال جاری از تلویزیون پخش شد.

منبع: فرارو
انتشار: 4 مرداد 1400 بروزرسانی: 4 مرداد 1400 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 894

به "ایران: مکان ادعایی فاکس نیوز در جاجرود، لوکیشن نون خ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران: مکان ادعایی فاکس نیوز در جاجرود، لوکیشن نون خ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید