با این روش روی قبض گاز تخفیف بگیرید

به گزارش چای قند پهلو، وزیر نفت گفت: مشترکان گاز به ازای هر یک درصد کاهش مصرف سه درصد تخفیف می گیرند. یعنی اگر یک مشترکی نسبت به سال گذشته 30 درصدکاهش مصرف داشته باشد تقریبا تعرفه گاز این مشترکین رایگان می گردد.

با این روش روی قبض گاز تخفیف بگیرید

به گزارش خبرنگاران، جواد اوجی گفت: متاسفانه مصرف گاز نزدیک به 580 میلیون متر مکعب رسیده است و نسبت به سال گذشته در بخش خانگی 60 میلیون متر مکعب، یعنی معادل دو تا پارس جنوبی افزایش مصرف داشته ایم و از مردم عزیز می خواهیم در بحث مصرف گاز بهینه مصرف نمایند.

وی اضافه نمود: در بازدیده سرزده از مرکز راهبری در بحث توزیع و عرضه گاز و مصارف در سراسر کشور را داشتیم و با سکوهای پارس جنوبی و پالایشگاه هایی که در پارس جنوبی هستند ارتباط گرفتیم که روزانه 705 میلیون متر مکعب یعنی حدود 70 تا 80 درصد گاز کشور از این حوزه برداشت می گردد.

اوجی ادامه داد: با تدابیری که از قبل دیده شده بود تعمیرات اساسی را در حوزه پالایشگاه ها، سکوهای فاز پارس جنوبی، خطوط انتقال و ایستگاه های تقویت فشار کاملاً اجرا شده و آمادگی صد در صدی را در بحث عرضه و فراوری گاز را داریم.

وزیر نفت گفت: مشترکین می توانند دمای داخل خانه و یا محل کار خود را روی 18 تا 22 درجه تنظیم و با استفاده از لباس گرم در خانه به کاهش مصرف گاز یاری نمایند.

وی ادامه داد: در محیط کار و یا منزل از فضایی که استفاده نمی گردد و سیستم گرمایش آن قسمت روشن باشد، می توان با خاموش کردن سیستم گرمایش آن قسمت به کاهش مصرف گاز یاری کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 بهمن 1401 بروزرسانی: 1 بهمن 1401 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 1365

به "با این روش روی قبض گاز تخفیف بگیرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با این روش روی قبض گاز تخفیف بگیرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید