بی احترامی به تیم بزرگ پرسپولیس!

به گزارش چای قند پهلو، ضیا عربشاهی درباره حواشی قبل از آغاز ملاقات پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان گفت: نمی دانم چرا تمام این مسائل باید زمانی که پرسپولیس وارد استادیوم شد، اتفاق بیفتد. برایم سوال است چه کسانی در آن قضیه مقصر هستند. این اتفاقات منجر شده تا شرایط روحی و روانی پرسپولیس دچار اخلال گردد. این اتفاقات واقعاً مایه تأسف است و نباید با نام بزرگی به نام پرسپولیس بازی نمایند. وقتی در چنین شرایطی مسئولان توانایی یک میزبانی ساده را ندارند نباید توقع داشته باشند که کشور های دیگر حق میزبانی را به ما دهند.

بی احترامی به تیم بزرگ پرسپولیس!

وی اضافه کرد: اتفاقاتی که روز بازی پرسپولیس رخ داد از پیش برنامه ریزی شده بود. این اتفاقات آن هم برای آقایانی که خودشان را دانای کل می دانند رفتار قشنگی نبود. تاخیر در آغاز بازی هم بی احترامی به تیم بزرگ پرسپولیس بود و هم به مخاطبانی که پای گیرنده های تلویزیونی منتظر آغاز بازی بودند. آن اتفاق منجر به بهم ریختن شرایط روحی و روانی بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس شد. آیا برگزاری یک بازی در استادیوم آزادی برای مسئولان کار سختی است که از عهده آن هم نمی توانند بربیایند؟

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره کیفیت بازی این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: در بازی با نفت یحیی دست به تغییر کرد و در طول بازی شاهد استفاده از سیستم 4-4-2 بودیم. سیستمی که به خوبی جواب داد و برای تیم ما نتیجه بخش بود. بازی به نحوی پیش رفت که پرسپولیس با تعداد نفرات زیاد نفت را در زمین خودش حبس نموده بود. با انجام کار تاکتیکی عالی هم خط هافبک را مال خودمان کردیم.

وی ادامه داد: با حضور دو مهاجم توانستیم فوتبال روان و تحت فشاری را ارائه دهیم و قدرت خودمان را به حریف دیکته کنیم. درطول بازی یحیی به نحو احسن از بازیکنان استفاده کرد. نکته مهم بازی، استفاده از دو مهاجم بود که نشان دهنده این بود که کادرفنی پرسپولیس تنها در پی برد در ملاقات خانگی هستند. خوشبختانه روز به روز شرایط تیمی پرسپولیس در حال بهتر شدن است و مطمئنم در دربی هم با ادامه همین فرایند رو به رشد شاهد یک بازی قدرتمدانه و زیبا از پرسپولیس خواهیم بود.

عربشاهی در خاتمه درباره مدیریت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: از سجادی هم درخواست دارم به بحث مدیریتی و هیئت مدیره زودتر ورود کند تا تیم هم شرایط بهتری از لحاظ سازماندهی به خود بگیرد این تنها خواسته میلیون طرفداران و پیشکسوتان از شخص وزیر است. پرسپولیس یک باشگاه مردمی است و طرفداران و خود ما نگران شرایط این روز های باشگاه محبوب خودمان هستیم.

مقدار

منبع: فرارو
انتشار: 17 دی 1400 بروزرسانی: 17 دی 1400 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 1083

به "بی احترامی به تیم بزرگ پرسپولیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی احترامی به تیم بزرگ پرسپولیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید