تزریق واکسن برکت به افراد زیر 18 سال به زودی ، منتظر دریافت مجوز اورژانسی برای تزریق عمومی هستیم

به گزارش چای قند پهلو، محقق پروژه واکسن کوو ایران برکت گفت: به زودی تزریق واکسن کوو ایران برکت را برای افراد زیر 18 سال در دستور کار خواهیم داشت.

تزریق واکسن برکت به افراد زیر 18 سال به زودی ، منتظر دریافت مجوز اورژانسی برای تزریق عمومی هستیم

به گزارش خبرنگاران، مینو محرز، محقق پروژه واکسن کوو ایران برکت در تبادل نظر با خبرنگاران اظهار کرد: باید برای شروع فعالیت های دسته جمعی مثل مسابقات، مراسم مذهبی و ... جمعیت بالایی از جامعه واکسینه شوند.

او با بیان اینکه مسئله مهم این است که واکسن یک باید است، گفت: عوارض واکسن ها مهم نیستند، بلکه مهم این است که افراد زیادی واکسینه شوند.

محرز گفت: این روز ها فضای مجازی مردم را نگران نموده است.

محقق پروژه واکسن کوو ایران برکت اعلام کرد: واکسن کوو ایران برکت واقعا عارضه جدی نداشته و اثربخشی بالایی نیز دارد، لذا ما منتظر مجوز اورژانسی برای تزریق عمومی این واکسن هستیم.

او با بیان اینکه به زودی تزریق واکسن کوو ایران برکت را برای افراد زیر 18 سال در دستور کار خواهیم داشت و استفاده برای این افراد را آنالیز خواهیم کرد، اعلام کرد: تا قبل از تزریق واکسن، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در اولویت است.

محرز ادامه داد: مدارس و دانشگاه ها باید به زودی بازگشایی شوند، چرا که آموزش مجازی نمی تواند جایگزین خوبی برای تدریس حضوری و کار های عملی باشد، لذا بازگشایی مدارس و دانشگاه ها منوط به واکسینه شدن دانش آموزان، دانشجویان و اساتید است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 7 تیر 1400 بروزرسانی: 7 تیر 1400 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 843

به "تزریق واکسن برکت به افراد زیر 18 سال به زودی ، منتظر دریافت مجوز اورژانسی برای تزریق عمومی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تزریق واکسن برکت به افراد زیر 18 سال به زودی ، منتظر دریافت مجوز اورژانسی برای تزریق عمومی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید