تنها یک شهر تا قرمز شدن کامل استان تهران

به گزارش چای قند پهلو، خبرنگاران : طبق آخرین شرایط رنگ بندی شهرستان ها که به وسیله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سایت ماسک اعلام شد، فقط شهر قدس در شرایط نارنجی واقع شده است و مابقی شهرها قرمز کرونایی هستند.

تنها یک شهر تا قرمز شدن کامل استان تهران

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس ، طبق آخرین شرایط رنگ بندی شهرستان ها که به وسیله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شد 46 شهر استان تهران در شرایط قرمز و فقط یک شهر در شرایط نارنجی کرونایی قرار گرفته است.

بر همین اساس تهران، تجریش، لواسان، اوشون فشم میگون، شمشک، دماوند، آبسرد، کیلان، رودهن، آبعلی، ارجمند، فیروزکوه، قیامدشت، فیروزآباد، حسن آباد، باقر شهر، کهریزک، قلعه نو، پاکدشت، شریف آباد، فرون آباد، بومهن، پردیس، سعیدآباد، خسروآباد، ورامین، جواد آباد، اسلام شهر، احمدآباد مستوفی، چهار دانگه، نسیم شهر، گلستان، صالحیه، قرچک و ملارد، رباط کریم، پرند، نصیر شهر، پیشوا، شهریار، اندیشه، باغستان، فردوسیه، وحیدیه، صباشهر، شاهدشهر در شرایط قرمز کرونایی یعنی خیلی پر خطر می باشند.

شهر قدس تنها شهرستانی است که در شرایط نارانجی کرونایی قرار گرفته است که به احتمال زیاد در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی به وسیله مردم شرایط آنجا هم قرمز می گردد.

علیرضا زالی رئیس ستاد مبارزه با کرونای استان تهران اظهار کرد: در حال حاضر تعداد بیماران بستری شده در بیمارستان های استان تهران بالغ بر 5600 بیمار کرونایی است که از این تعداد نزدیک به 2 هزار بیمار در بخش مراقبت های ویژه به سر می برند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 30 تیر 1400 بروزرسانی: 30 تیر 1400 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 885

به "تنها یک شهر تا قرمز شدن کامل استان تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنها یک شهر تا قرمز شدن کامل استان تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید