صادقی: ماشین سازی به دنبال کنترل بازی و کسب یک امتیاز بود، نمی بردیم اما کاشانی حمایت مان می کرد

به گزارش چای قند پهلو، سرمربی تیم فوتبال سایپا پیروزی تیمش مقابل ماشین سازی را به مدیرعامل باشگاه سایپا تقدیم کرد.

صادقی: ماشین سازی به دنبال کنترل بازی و کسب یک امتیاز بود، نمی بردیم اما کاشانی حمایت مان می کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، ابراهیم صادقی سرمربی تیم فوتبال سایپا پس از فزونی یک بر صفر تیمش مقابل ماشین سازی تبریز در نشست خبری گفت: بازی خیلی نزدیکی بود و تیم ماشین سازی با توجه به صندلیش در جدول به دنبال کنترل بازی و کسب حداقل امتیاز بود و اگر توانست به گل هم برسد. با این حال هدف ما این بود که سه امتیاز بازی را بگیریم و خدا هم به ما یاری کرد و به این هدف رسیدیم.

وی اضافه نمود: بازی نزدیکی بود و می دانستیم در این بازی باید روی ضربات ایستگاهی، اوت دستی و کرنر به گل برسیم. از طرفی دروازه بان ما دو موقعیت خیلی خوب را گرفت. در نیمه دوم با توجه به تغییراتی که دادیم تیم ما بهتر بازی کرد و نیمه دوم در اختیارمان بود و موقعیت هم ایجاد کردیم. خوشبختانه خدا هم یاری کرد تا پیروز شویم. باید از کاشانی مدیرعامل باشگاه سایپا هم تشکر نموده و این برد را به او تقدیم کنم. از وقتی کاشانی آمد به تیم ما یاری و حمایت مان نموده است. با اینکه پیروز نمی شدیم، اما این حمایت ادامه داشت و به ما انگیزه و اعتمادبه نفس می داد. امیدوارم بازهم بتوانیم پیروز شویم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره دو بازی فولاد و پرسپولیس که از حساسیت بالایی برای تیمش برخوردار است، گفت: هفته بعد با فولاد بازی داریم و سپس با نفت مسجدسلیمان و در بازی آخر با پرسپولیس بازی می کنیم. قبل از بازی گفته بودم چهار بازی مهم داریم که مهم ترین آنها بازی با ماشین سازی است. خوشبختانه پیروز شدیم و حالا برای سه بازی آینده آماده می شویم و هدف مان ارتقای صندلی مان در جدول است.

صادقی درباره قضاوت داور مسابقه گفت: قضاوت این بازی به نظرم خیلی سخت بود. بازی نزدیکی بود و برخوردهای زیاد شکل گرفت. اعتراض هم از طرف ما و تیم حریف صورت گرفت که طبیعی است، اما به نظرم داوری مسئله ای نداشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 316

به "صادقی: ماشین سازی به دنبال کنترل بازی و کسب یک امتیاز بود، نمی بردیم اما کاشانی حمایت مان می کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقی: ماشین سازی به دنبال کنترل بازی و کسب یک امتیاز بود، نمی بردیم اما کاشانی حمایت مان می کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید