فعالیت رستوران ها در ماه رمضان فقط به صورت بیرون بر است

به گزارش چای قند پهلو، رئیس اتاق اصناف استان تهران گفت: رستوران ها از افطار تا سحر همچون ماه رمضان سال گذشته اجازه فعالیت دارند، اما به واسطه شیوع کرونا فقط باید بیرون بر باشند.

فعالیت رستوران ها در ماه رمضان فقط به صورت بیرون بر است

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، قاسم نوده فراهانی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه رستوران ها در ماه مبارک رمضان و با توجه به شیوع بیماری کرونا چگونه فعالیت خواهند کرد؟ گفت: همان طور که قبل از ماه مبارک رمضان هم این رستوران ها به صورت بیرون بر فعال بودند در این ایام هم فقط باید غذا را به وسیله پیک یا فروش مجازی تحویل منازل دهند و کسی حق ندارد در سالن رستوران غذا را میل کند.

وی اضافه کرد: علاوه بر این همه دستورهای بهداشتی ستاد ملی کرونا نیز باید رعایت گردد که علاوه بر رعایت بهداشت باید از هرگونه تجمع پرهیز گردد.

رئیس اتاق اصناف استان تهران در پاسخ به سؤالی مبنی بر این که با توجه به اظهارنظر اخیر استاندار تهران محتمل است مجدد محدودیت هایی برای بعضی مشاغل به جهت پیشگیری هر چه بیشتر از ابتلا به بیماری کرونا اعمال گردد؟ گفت: ما قبل از بازگشایی به همه اصناف تذکر دادیم که اگر پروتکل های ستاد ملی کرونا را رعایت نمایند درخواست ادامه فعالیت را خواهیم داد و اگر به تذکرات توجهی ننمایند دوباره به قبل برمی گردیم.

نوده فراهانی اضافه کرد: اکنون اصناف موارد را رعایت می نمایند و آن یک درصدی هم که رعایت نمی نمایند ابتدا تذکر می دهیم و در صورت تکرار واحد صنفی پلمب می گردد.

وی با اشاره به اینکه دستورهای ستاد ملی کرونا حتماً باید اجرا گردد، گفت: البته ما باید با کرونا زندگی کنیم و اقتصاد را هم نمی توان تعطیل کرد، اما از ستاد مبارزه با کرونا استان تهران درخواست می کنیم که اگر پروتکل های محکم تری مدنظر دارند اعلام نمایند تا مدنظر قرار گیرد.

  • هشدار درباره فعالیت رستوران ها در ماه رمضان | امواج جدید بیماری خواهد آمد
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 165

به "فعالیت رستوران ها در ماه رمضان فقط به صورت بیرون بر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت رستوران ها در ماه رمضان فقط به صورت بیرون بر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید