قربانی: وزارت ورزش صورت مساله را پاک کرد، دلالی در جابجایی فوتبال ایران وجود دارد

به گزارش چای قند پهلو، مدافع اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: خیلی از مدیران فوتبال ما در جابجایی بازیکنان و مربیان خارجی ذینفع بودند و همه ما می دانیم در این انتقال ها دلالی انجام شده است.

قربانی: وزارت ورزش صورت مساله را پاک کرد، دلالی در جابجایی فوتبال ایران وجود دارد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، پیروز قربانی در مورد تصمیم جدیدی وزارت ورزش برای عدم حضور بازیکنان خارجی در استقلال و پرسپولیس و اینکه آیا بهتر نبود به جای چنین تصمیمی مشکل قراردادها را حل می کردند گفت: من هم با نظر شما موافق هستم. وزارت ورزش به عنوان متولی دو باشگاه به جای آنکه راه درست قرارداد بستن را به مدیران خودش یاد بدهد صورت مساله را پاک کرد. این را هم می توان اذعان کرد که سوء مدیریت در دو باشگاه وجود داشته است.

وی اضافه نمود: در سالهای گذشته مربیان و بازیکنان بی کیفیت زیادی وارد فوتبال شده اند و باید از وزارت سوال کرد چرا با این مدیران برخورد نشده است. خیلی از مدیران در این انتقال ها ذینفع بودند و همه ما می دانیم در این انتقال ها دلالی انجام شده است. پس چرا با این مدیران برخورد نشده است.

مدافع اسبق استقلال در مورد اینکه گفته می گردد 2 باشگاه پرطرفدار پایتخت خصوصی می شوند گفت: این اتفاق نمی افتد، تا زمانی که فوتبال ما دولتی و شبه دولتی است ما همچنان مشکل داریم. مطمئن باشید استقلال و پرسپولیس به شخص حقیقی و مستقل واگذار نخواهد شد.

وی که با رادیو جوان صحبت می کرد در مورد اینکه اگر مدیران خوب برای 2 باشگاه انتخاب شوند آیا باز هم شاهد چنین اشتباهاتی خواهیم بود مطرح نمود: طبیعتا اگر مدیر خوب داشته باشیم این اتفاق ها نمی افتد. اتفاقات امروز حاصل سوء مدیریت در فوتبال ما است. همین الان در فدراسیون و بخش بین الملل مسائل زیادی داریم و روابط بین الملل های ما فرمالیته هستند. خیلی از مدیران ما زبان خارجی نمی دانند.سلام و احوالپرسی و Hello و How Are You را همه ما بلد هستیم اما باید قوانین حقوقی را بلد باشیم و بدانیم در زبان بین الملل کجا از چه جمله و کلماتی استفاده کنیم. الان هم به خاطر افتضاحاتی که به بار آمده، وزارت ورزش صورت مساله را پاک نموده است. جالب است به جای آنکه با مدیران قبلی برخورد نمایند یک پست دیگر به او می دهند.

قربانی خاطر نشان کرد: هیچکس سوال نمی نماید این پول های رد و بدل شده به چه کسی رسیده است. اینکه در باشگاه ها هر کسی روی رفاقت فردی را انتخاب می نماید ولی برای اشتباهاتش سوال و جواب پس نمی دهد درست نیست.وقتی من یک مدیری را انتخاب می کنم باید جوابگو باشم. من به مجلس گذشته یک انتقاد می کنم، اگر شما قهرمانی می خواهید باید سرمایه گذاری کنید ولی آنها قوانینی می گذارند که هیچ نهاد دولتی حق یاری به ورزش را ندارد. این ها همه در ورزش ما تاثیر دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 198

به "قربانی: وزارت ورزش صورت مساله را پاک کرد، دلالی در جابجایی فوتبال ایران وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قربانی: وزارت ورزش صورت مساله را پاک کرد، دلالی در جابجایی فوتبال ایران وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید