متخلفان چهارشنبه خاتمه سال تا خاتمه تعطیلات نوروزی در بازداشت می مانند

به گزارش چای قند پهلو، خبرنگاران/کرمانشاه معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: آن دسته از متخلفان و هنجارشکنان مراسم سنتی چهارشنبه انتها سال که بخواهند به بهانه شادی در نظم و امنیت عمومی اخلال ایجاد کرده و مزاحم دیگران شوند تا انتها تعطیلات نوروزی در بازداشت می مانند.

متخلفان چهارشنبه خاتمه سال تا خاتمه تعطیلات نوروزی در بازداشت می مانند

سرهنگ محمدرضا آمویی گفت: پلیس هیچگاه مخالف شادی مردم نبوده و همواره نیز تلاش کرده شرایط ایمنی را برای شادی آنها و خصوصا جوانان فراهم کند، اما در این میان متاسفانه افرادی هستند که به بهانه شادی و برپایی مراسمات سنتی باعث هرج و مرج و بی نظمی شده و برای خانواده ها و مردم ایجاد مزاحمت می کنند.

آمویی شرح داد: روی صحبت و اخطار پلیس با این افراد است که تصور می کنند به بهانه شادی می توانند با اقدامات هنجارشکنانه مزاحمت ایجاد کرده و برای دیگران مشکل ساز شوند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه تاکید کرد: پلیس قاطعانه با این افراد برخورد کرده و علاوه بر دستگیری و بازداشت آنها، خودروهایشان را نیز تا سرانجام تعطیلات نوروزی توقیف و در پارکینگ نگه خواهد داشت.

وی در عین حال به شهروندان توصیه کرد؛ امسال هم مانند سال گذشته و به علت تداوم شیوع کرونا و جهش این بیماری از حضور در اجتماعات خودداری و به صورت مختصر و محدود آیین سنتی چهارشنبه سرانجام سال را برپا کنند.

آمویی ادامه داد: خوب است شهروندان مراسم چهارشنبه سرانجامی سال را به صورت کوچه محور برگزار کرده و والدین نیز بر رفتار بچه ها و نوجوانان خود نظارت لازم را داشته باشند تا شاهد اتفاقات و حوادث تلخ نباشیم.

معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به درگیر بودن نیروهای درمانی و امدادی در بحث مقابله با کرونا، گفت: شایسته است با عمل به توصیه های ارائه شده برای لحظه ای شادی زودگذر جان خود را به خطر نیاندازیم و زحمات کادر درمان را هم مضاعف نکنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 695

به "متخلفان چهارشنبه خاتمه سال تا خاتمه تعطیلات نوروزی در بازداشت می مانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متخلفان چهارشنبه خاتمه سال تا خاتمه تعطیلات نوروزی در بازداشت می مانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید