مددی: رقم های نجومی و بی نظمی های مالی در برخی از قراردادهای بازیکنان استقلال وجود دارد، با علی کریمی هیچ چالشی ندارم

به گزارش چای قند پهلو، احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال از رقم های نجومی و بی نظمی های مالی در برخی از قراردادهای بازیکنان این تیم خبر داد.

مددی: رقم های نجومی و بی نظمی های مالی در برخی از قراردادهای بازیکنان استقلال وجود دارد، با علی کریمی هیچ چالشی ندارم

به گزارش خبرنگاران، احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال پس از امضای قرارداد با محمود فکری درباره مسائل باشگاه استقلال گفت: در بدو ورودم به استقلال با یکسری چالش ها روبه رو بودیم که باید آنها را تقلیل می دادیم و به رسانه ها گزارش می کردیم. در ابتدا بحث صدور مجوز حرفه ای را داشتیم که دوستانم در کمیته حقوقی و بین الملل تلاش کردند تا با برگزاری جلسات مختلف با کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ مواردی که از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا خواسته شده بود را، آماده کنیم. جلسه وبیناری با مسئولان AFC داشتیم و آخرین خواسته های آنها را برنامه ریزی کردیم و به نتایج خوبی رسیدیم.

وی افزود: می توانم بگویم به بسیاری از چالش ها غلبه کردیم، پول طلبکاران را پرداخت کردیم و مسئله ای نداشتیم. یکسری مشکل بابت دارالترجمه و از این مسائل بود که کارهایش را انجام دادیم.

سرپرست باشگاه استقلال در واکنش به اظهارات محمدحسین کنعانی زادگان مدافع پرسپولیس که راجع به طلبش از استقلال صحبت هایی را مطرح کرده بود، گفت: برای کنعانی زادگان به عنوان بازیکن ملی پوش آرزوی موفقیت می کنم. شاید در گذشته وعده های زیادی به بازیکنان داده شده بود. ما تلاش کردیم در یک فهم مشترک با بازیکنان صحبت کنیم. ما اطلاعات را بارگذاری کردیم و الان هم که در حال صحبت با شما هستم، تمام اطلاعات مربوط به سامانه را که کاری بسیار سخت و طاقت فرسا بود، آپلود شد و به نتایج خوبی خواهیم رسید.

مددی در مورد اینکه آیا حساب و کتاب ها در استقلال هم خوانی دارند یا نه، گفت: خیر، این موضوع محصول سال ها عدم توازن بین هزینه و درآمد بوده است. ما باید مدیریت هزینه کرده و براساس داشته های مان پیش برویم. در این چند وقت هیئت مدیره محترم تلاش کرد تا چالش های اقتصادی را که خیلی ما را اذیت می کند، حل کنیم تا هواداران را مسرور کنیم و یک روز به جایی برسیم که بگوییم چالش اقتصادی نداریم. اگر به این باور برسیم که در مبنای بودجه پیشنهادی مصوب شده حرکت کنیم و عقد قراردادها با بازیکنان را پیش ببریم، مسئله ای پیش نمی آید.

وی درباره اینکه عضو کمیته نقل وانتقالات استقلال بوده و ظاهراً متوجه شده است که به یکباره مبلغ قرارداد بازیکنان افزایش یافته است، گفت: بله، یک مقدار از ناحیه یکسری از عزیزانی کوتاهی اجرا شده است. با توجه به شرایط اقتصادی کشور که متأثر از تحریم ها و ویروس کروناست، تصمیم ها و عقد قراردادها باید براساس مقتضیات روز باشد. اگر قراردادها نجومی منعقد شود، باشگاه ها به نیم فصل نیز نمی رسند. در برخی قراردادهای بازیکنان استقلال بی نظمی اقتصادی وجود دارد و باید برای آن تدبیر کنیم.

سرپرست باشگاه استقلال درباره آخرین شرایط دیاباته و میلیچ شرح داد: دیاباته پنج اکتبر از طریق وکیلش دو روز پیش نامه ای داد و فرصت 10 روزه داد تا مطالباتش را پرداخت کنیم. جلسات مختلف برگزار و تدابیری اندیشیده شده است که این مطالبات را پرداخت کنیم و این دو بازیکن را کنار خودمان داشته باشیم.

مددی در رابطه با بسته بودن پنجره نقل وانتقالاتی استقلال یادآور شد: ما بابت یک سرمربی، یک باشگاه و یک بازیکن بدهی داریم و به خاطر همین پنجره باشگاه بسته است. وینفرد شفر، پاختاکور ازبکستان و سرور جپاروف از ما طلب دارند و به محض اینکه مطالبات شان پرداخت شود، می توانیم به فیفا اعلام کرده و پنجره مان را باز کنیم. برای همه موارد بدهی باشگاه تصمیم گیری شده است و اگر دوستان طبق قولی که داده اند، پنجره مان در اسرع وقت باز شود، می توانیم بازیکنان جدید را در کنار خودمان داشته باشیم.

وی در مورد آخرین شرایط پیوستن سعید واسعی و مهدی مهدی پور به استقلال خاطرنشان کرد: ما نتوانستیم رضایت نامه واسعی را از پیکان بگیریم. در رابطه با فسخ قراردادش با پیکان نیز نمی توانیم نظر دهیم. ما باید در محیط شفاف و درست تصمیم بگیریم. با مهدی پور نیز یک دور مذاکره کردم که هنوز توافقی صورت نگرفته است. قرار است هم ما و هم مهدی پور جوانب را بررسی کنیم و اگر شرایط را بپذیریم به توافق برسیم.

سرپرست باشگاه استقلال راجع به بحث تمدید قرارداد علی کریمی گفت: علی کریمی در اردوی ازبکستان است و عملاً او را نداریم. صد درصد پیگیر او هستیم. سهمیه ما طبق لیست پر نشده است و هنوز جا داریم. کریمی از بازیکنان بسیار خوب ماست.

مددی در واکنش به این شایعه که با کریمی به چالش خورده بود، گفت: هیچ چالشی با کریمی ندارم و خیلی به او علاقه دارم. کریمی از بازیکنان خوب و بااخلاق استقلال است. امیدوارم با بازگشتش از ازبکستان او را کنار خودمان داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 410

به "مددی: رقم های نجومی و بی نظمی های مالی در برخی از قراردادهای بازیکنان استقلال وجود دارد، با علی کریمی هیچ چالشی ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مددی: رقم های نجومی و بی نظمی های مالی در برخی از قراردادهای بازیکنان استقلال وجود دارد، با علی کریمی هیچ چالشی ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید