مهمانی ممنوعه در تهرانپارس با قتل خاتمه گرفت

به گزارش چای قند پهلو، رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری نوجوان 16 ساله که پس از یک مهمانی، اقدام به قتل دوست برادر بزرگترش کرده بود، خبر داد.

مهمانی ممنوعه در تهرانپارس با قتل خاتمه گرفت

سرهنگ جلیل موقوقه ای در گفت وگو با خبرنگاران، دراین باره گفت: در دقایق سرانجامی شب گذشته وقوع یک فقره قتل به ماموران کلانتری 126 تهرانپارس اطلاع داده شد که در پی آن تیم عملیاتی از ماموران کلانتری با حضور در محل اقدام به بررسی صحنه جرم و انجام تحقیقات خود کردند.

وی با بیان اینکه مقتول جوانی 23 ساله بود که در پی وارد شدن ضربه چاقو به شکم دچار خونریزی شدید شده و به تایید عوامل درمان جان خود را از دست داده بود، گفت: ماموران با هماهنگی بازپرس کشیک قتل تحقیقات خود را آغاز کرده و در جریان آن متوجه شدند که این نزاع پس از یک مهمانی تولد در همان محدوده رخ داده است.

موقوقه ای با اشاره به انجام تحقیقات فنی و بررسی صحنه جرم از سوی ماموران ادامه داد: ماموران با کسب اطلاعات بیشتر در عرض کمتر از یک ساعت مخفیگاه متهم به قتل را که جوانی حدودا 16 ساله بود، پیدا کرده و در عملیاتی او را دستگیر کردند. این فرد نیز تحت بازپرسی قرار گرفته و در همان اظهارات اولیه به جرم خود اعتراف کرد.

وی درباره چرایی وقوع این جرم نیز گفت: طبق اعتراف متهم و شهود، برادر قاتل و مقتول در یک مراسم تولد در محدوده تهرانپارس حضور داشتند اما در میانه مراسم با هم درگیر شده اند که این درگیری با وساطت دیگر افراد به سرانجام رسیده. این دو نفر در سرانجام مراسم برای هم خط نشان کشیده و برای دعوا در بیرون از محل مهمانی با هم قرار گذاشتند. یکی از طرفین دعوا نیز در تماس با برادر کوچکترش از او خواسته که به محل قرار برای دعوا بیاید و برادر کوچکتر نیز با یک کارد بزرگ خود را به محل رسانده است.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: دقایقی بعد از ورود برادر 16 ساله به محل، او ناگهان کارد آشپزخانه را به شکم مقتول که 23 سال سن داشت وارد کرده و متواری می شود. همین ضربه نیز منجر به مرگ او شده است.

موقوقه ای با بیان اینکه پس از ورود پلیس به موضوع این فرد شناسایی و دستگیر شد، گفت: پرونده تشکیل شده برای این فرد برای بررسی به دادسرا ویژه جرائم اطفال ارجاع داده شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 571

به "مهمانی ممنوعه در تهرانپارس با قتل خاتمه گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهمانی ممنوعه در تهرانپارس با قتل خاتمه گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید