واکنش په په به خداحافظی احتمالی از تیم ملی پرتغال

به گزارش چای قند پهلو، په په، مدافع باتجربه تیم ملی پرتغال واکنش جالبی به زمان خداحافظی اش از بازی های ملی نشان داد.

واکنش په په به خداحافظی احتمالی از تیم ملی پرتغال

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مدافع سابق رئال مادرید هم اکنون برای تیم پورتو پرتغال توپ می زند. او در سال 2007 اولین بازی ملی خود را برای پرتغال داد. په په طی این سال ها در سه جام دنیای و سه یورو حاضر بوده است. همچنین قهرمانی با پرتغال در یورو 2016 را می توان مهم ترین لحظه این مدافع با تجربه با تیم ملی کشورش تلقی کرد.

په په حالا در آستانه 38 سالگی نیز بسیار آماده به نظر می رسد. این ستاره پرتغالی حالا در واکنش به سوالی مبنی بر حضور او در جام دنیای قطر که دقیقاً سه ماه قبل از تولد 40 سالگی اش شروع می گردد، گفت: شما هرگز نمی دانید که چه اتفاقی رخ خواهد داد. من روی بازی بعدی متمرکز شده ام که مهمترین مسابقه است. می دانم که چند سال دارم اما در عین حال می توانم چیزهای زیادی ارائه دهم. خوشحالم که می بینم جوانان حضور دارند و می توانند به تیم ملی یاری نمایند.

کیفیت زیادی وجود دارد و همه ما باید تمام کوشش مان را در تیم های باشگاهی خود انجام دهیم تا در زمان فراخوانده شدن به تیم ملی همه در دسترس باشیم.

په په در رابطه با شرایط سخت به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا نیز گفت: این یک واقعیت است و چیزی است که کل دنیا با آن روبرو شده اما ما کاملا آماده هستیم. این فقط به فوتبال اختصاص ندارد و هنگامی که وارد زمین می شویم اصلاً به آن فکر نمی کنیم. ما فقط به پیروزی و به یاری به تیم ملی فکر می کنیم. تفکر من اینگونه است و معتقدم که هم تیمی هایم نیز به همین شکل هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 437

به "واکنش په په به خداحافظی احتمالی از تیم ملی پرتغال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش په په به خداحافظی احتمالی از تیم ملی پرتغال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید