5 روش آسان برای درآوردن فهرست کسانی که ما را در اینستاگرام بلاک نموده اند

به گزارش چای قند پهلو، اینستاگرام لیست کاربرانی را که شما را بلاک نموده اند ارائه نمی کند؛ اما چند روش دیگر وجود دارد که با آن ها می توانید بلاک شدن خود را به وسیله دیگران آنالیز کنید.

5 روش آسان برای درآوردن فهرست کسانی که ما را در اینستاگرام بلاک نموده اند

اگر به تازگی متوجه شده اید که دیگر نمی توانید پست های شخص خاصی را در اینستاگرام مشاهده کنید، ممکن است آن ها برای مدتی پست جدیدی ارسال ننموده باشند، اما بعلاوه ممکن است که شما را بلاک نموده باشند. اما چگونه می توان فهرست کسانی را که ما را در اینستاگرام بلاک نموده اند، پیدا کرد؟ در این مطلب به آموزش چندین روش می پردازیم.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران و به نقل از دیجیاتو، اینستاگرام هنگامی که بلاک می شوید، هیچ نوتیفیکیشنی برای شما ارسال نمی نماید و بعلاوه در آن فهرستی برای افرادی که شما را بلاک نموده اند وجود ندارد. بنابراین تشخیص این موضوع که از کجا بفهمیم در اینستا بلاک شده ایم، ساده نیست.

بااین حال، مراحل ساده ای وجود دارد که می توانید بلاک شدن خود را در اینستاگرام به وسیله افراد دیگرآنالیز کنید.

روش اول: جست وجوی حسابی که ممکن است شما را بلاک نموده باشد

ساده ترین راه برای تشخیص حساب هایی که از طرف آن ها بلاک شده اید، جست وجوی آن ها در اینستاگرام است؛ بنابراین از اپلیکیشن یا وب سایت اینستاگرام، ابتدا روی آیکون ذره بین ضربه بزنید و نام حساب مدنظر خود را جست وجو کنید.

  • اگر حساب مذکور خصوصی است و نمی توانید آن را پیدا کنید، احتمالاً بلاک شده اید.
  • اگر حساب عمومی است و هنگام بازدید از صفحه آن ها نمی توانید تصویر پروفایل، تعداد پست ها، تعداد فالوورها یا تعداد فالووینگ های آن ها را مشاهده کنید و در بخش پست ها، پیغام هنوز هیچ پستی وجود ندارد (No Posts Yet) دیده می گردد، شما بلاک شده اید.

برای انجام این جست وجو در مرورگر کامپیوتر نیز می توانید از Instagram.com/username بهره ببرید و به جای کلمه username، نام کاربری شخص مدنظر را وارد کنید. اگر با انجام این کار صفحه ای را دیدید که در آن نوشته شده این صفحه در دسترس نیست (Sorry, this page isnt available)، یا آن شخص حساب خود را حذف نموده یا احتمالاً شما را مسدود نموده است.

روش دوم: از کامنت پست های خود یاری بگیرید

زمانی که کاربری در اینستاگرام شما را بلاک می نماید، کامنت ها و نظرات قدیمی آن ها روی پست های شما حذف نخواهند شد. بنابراین اگر بعد از جست وجو پیروز به پیداکردن آن ها نشدید، همچنان می توانید نظرات آن ها روی پروفایل خود را مشاهده کنید.

با کلیک روی پروفایل آن ها می توانید مانند روش اول متوجه شوید که به وسیله آن کاربر بلاک شده اید یا خیر.

نکته: اگر نمی توانید روی پست های کاربر مدنظر خود کامنت ارسال کنید، به معنای این نیست که بلاک شده اید؛ چرا که ممکن است آن کاربر ارسال کامنت برای پست های خود را غیرفعال نموده باشد.

روش سوم: پیغام های شخصی خود را به کاربر مدنظر آنالیز کنید

درست مانند کامنت ها، اگر به وسیله شخص دیگری بلاک شده باشید، اینستاگرام پیغام هایی را که بین شما ردوبدل شده است، حذف نمی نماید. درواقع، می توانید همچنان پیغام جدیدی برای او ارسال کنید، هرچند که آن ها تحویل داده نمی شوند.

بنابراین به وسیله پیغام های شخصی و ضربه زدن روی پروفایل کاربران نیز می توانید وارد صفحه آن ها شوید. اگر هیچ پستی در صفحه آن ها وجود نداشته باشد، احتمالاً به این معنی است که شما بلاک شده اید.

نکته قابل ذکر دیگر اینکه اگر نمی توانید تاریخچه چت خود را با آن شخص مشاهده کنید، نمی توان به طور قطع گفت که بلاک شده اید. مسائل نرم افزاری نیز ممکن است در این زمینه دخیل باشند.

روش چهارم: دوباره شخص مدنظر را فالو کنید

اگر با انجام روش های ذکرشده توانستید به پروفایل شخص موردنظر دسترسی پیدا کنید و آن را ببینید، بهتر است آنالیز کنید که آیا دوباره می توانید او را دنبال (فالو) کنید یا خیر.

اگر بلاک شده باشید، به هیچ وجه قادر نخواهید بود تا آن شخص را فالو کنید و با ضربه زدن روی دکمه Follow هیچ اتفاقی رخ نمی دهد و همچنان این دکمه را مشاهده خواهید کرد.

روش پنجم: از دستگاه یا حساب دیگری یاری بگیرید

برترین راه برای تشخیص بلاک شدن در اینستاگرام به وسیله افراد دیگر، آنالیز پروفایل آن ها با حساب دیگری است. بنابراین اگر حساب دیگری دارید، می توانید نام شخص مدنظر را جست وجو کنید یا از دوستان خود بخواهید که این کار را انجام دهند. اگر با حساب دیگر پیروز شدید تا پروفایل او را ببینید، متأسفانه بلاک شده اید.

زمانی که به وسیله دیگران در اینستا بلاک می شویم، چه اتفاقی رخ می دهد؟

در این شرایط، اینستاگرام تمامی لایک ها و کامنت های شما را در پست های بلاک نمایندگان حذف می نماید. بعلاوه دیگر نمی توانید آن ها را در پست ها و کامنت های خود تگ یا منشن کنید.

در رابطه با پیغام های شخصی نیز اتفاقات زیر رخ خواهد داد:

  • پیغام های قبلی شما همچنان در چت های بلاک نمایندگان باقی می ماند، اما آن ها نمی توانند دوباره برای شما پیغام بفرستند.
  • بلاک نماینده همچنان می تواند هرچه را شما در گروه های مشترک خود ارسال نموده اید و می کنید، ببیند؛ هرچند اینستاگرام به آن ها این گزینه را می دهد که وقتی شما را بلاک می نمایند، گروه مذکور را ترک نمایند.
  • هر پیغامی که برای آن ها ارسال می کنید، تحویل داده نمی گردد - حتی اگر بعداً شما را از فهرست بلاک خود خارج کند.

چگونه از بلاک خارج شویم؟

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است به واسطه آن ها، به وسیله دیگران بلاک شوید. البته این دلایل کاملاً شخصی است و نمی توان به آن ها اشاره نمود. با یاری روش هایی که در بالا به آن ها اشاره نمودیم، می توانید بلاک شدن در اینستاگرام به وسیله افراد دیگر را آنالیز کنید.

بااین حال، هیچ راه منطقی برای خارج شدن از فهرست بلاک آن ها وجود ندارد، مگر اینکه خودشان این کار را انجام دهند.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 2 خرداد 1403 بروزرسانی: 2 خرداد 1403 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 1481

به "5 روش آسان برای درآوردن فهرست کسانی که ما را در اینستاگرام بلاک نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 روش آسان برای درآوردن فهرست کسانی که ما را در اینستاگرام بلاک نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید