آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد با همکاری کارکنان همراه اول

به گزارش چای قند پهلو، به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، پویش آزادی زندانیان جرائم غیرعمد که در آستانه نوروز 1400 با همکاری کارکنان همراه اول و ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه جهت یاری به زندانیان نیازمند کلید خورد، به خاتمه رسید.

آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد با همکاری کارکنان همراه اول

بر اساس این پویش، تمامی کارکنان همراه اول می توانستند در صورت تمایل، با مشارکت و اختصاص یک یا چند روز از حقوق فروردین ماه خود به این امر خداپسندانه، زمینه آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد را فراهم سازند تا آنان نیز بتوانند در سال جدید، کنار خانواده های خود باشند.

همراه اول نیز متعهد شده بود در راستای مسؤولیت اجتماعی خود، معادل مبلغ جمع آوری شده توسط کارکنان این شرکت، به مبلغ مشارکت اضافه کند.

حال در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان، همراه اول نتیجه این پویش انسان محبت آمیز را اعلام نموده و از آزادی 15 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد استان های مختلف کشور که ناخواسته و تنها بر اثر یک اتفاق و مشکل اقتصادی روانه زندان شده بودند خبر داده است.

لازم به ذکر است در لیست کارکنان مشارکت کننده همراه اول در این پویش، اسامی به چشم می خورد که کل حقوق فروردین ماه خود را به این امر خیر اختصاص داده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 834

به "آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد با همکاری کارکنان همراه اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد با همکاری کارکنان همراه اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید