تجری: مجلس دهم به اقتضای شرایط دوره خود رسالتش را انجام داد

به گزارش چای قند پهلو، نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس دهم به اقتضای شرایط خاص دوره خود رسالتش را انجام داده است.

تجری: مجلس دهم به اقتضای شرایط دوره خود رسالتش را انجام داد

فرهاد تجری در گفت وگو با خبرنگاران، با بیان اینکه رسالت های هر دوره مجلس به اقتضای شرایط سیاسی و اقتصادی زمان خود تعریف می شود، گفت: به نظر من مجلس دهم با توجه به شرایط بین المللی، تنگناهای اقتصادی، مسائل مربوط به تحریم، روحیه استکبارستیزی و قوانینی که در مقابل زیاده خواهی آمریکا تصویب کرد تقریبا می شود گفت به اقتضای شرایط خاص دوره خود رسالت خود را انجام داد.

وی اضافه کرد: مجلس دهم آنچه در بضاعت و توانش بود را سعی کرد ارائه کند و در حوزه های معیشت، کسب و کار، سیاست خارجی و تقویت بنیه دفاعی کشور اقدامات خوبی انجام داد. امیدوارم در ادامه مجلس یازدهم با روحیه پویاتر و انگیزه بیشتر هم در حوزه تقنین و هم در حوزه نظارت منافع ملی را تامین کند، نقاط ضعف مجلس دهم را پوشش دهد و منشاء خدمت باشد.

این نماینده مجلس بیان کرد: در حال حاضر با توجه به شرایط شیوع کرونا و تعطیلی برخی مشاغل و کسب و کارها و تولید و شرایط خاصی که به واسطه بحران کرونا داشتیم اولویت اصلی مجلس یازدهم بهبود معیشت مردم و هماهنگی با دولت برای راه اندازی فعالیت های تولیدی، کسب و کارها و اقتصاد و ایجاد درآمد برای اقشار مختلف مردم است. ضمن اینکه راهکارهای کرونا نیز باید ادامه یابد.

تجری تقویت اقتصاد و معیشت مردم را مهمترین جهت پیش روی مجلس یازدهم عنوان نمود و یادآور شد: یکی از موضوعات مهم این است که مجلس آینده با دولت و مجموعه نظام تعامل خوبی داشته باشد تا بحران کرونا به خوبی مدیریت شود.

این عضو کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه مجلس دهم برای بهبود محیط کسب و کار قوانین خوبی به تصویب رساند، گفت: مجلس یازدهم باید نفت را از درآمدهای دولت جدا کند و این کار را با کار کارشناسی و هماهنگی با دولت پیش ببرد و تنگناهای معیشتی و اقتصادی را حل نماید و در این زمینه راهگشا باشد. نمایندگان مجلس یازدهم همچنین باید در عرصه بین المللی، تجارت، داد و ستد و تاکید رهبری بر دادرسی الکترونیکی اقداماتی انجام دهد، قطعا این اقدامات می تواند گشایش های اقتصادی ایجاد کند و باعث شود که بخشی از مشکل حل شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 193

به "تجری: مجلس دهم به اقتضای شرایط دوره خود رسالتش را انجام داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجری: مجلس دهم به اقتضای شرایط دوره خود رسالتش را انجام داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید