تعطیلی مدارس تا چه زمانی ادامه دارد؟

به گزارش چای قند پهلو، وزیر آموزش و پرورش گفت: روز آدینه پیش رو، درباره شرایط هفته آینده مدارس تصمیم گیری خواهد شد که آیا مدارس تعطیل می گردد یا خیر و حدود و بازه زمانی این تعطیلی در کدام استان ها خواهد بود.

تعطیلی مدارس تا چه زمانی ادامه دارد؟

به گزارش چای قند پهلو از ایسنا، محسن حاجی میرزایی که دقایقی پیش در شبکه آموزش سیما حضور یافته بود در پاسخ به اینکه تعطیلی مدارس تا چه زمانی ادامه خواهد یافت؟ گفت: بر اساس اختیارات ستاد ملی مدیریت کرونا، شرایط استان ها رصد و متناسب با شرایط پیش بینی شده درباره تعطیلات تصمیم گیری و اعلام می نمایند.

وی اضافه نمود: روز آدینه پیش رو درباره شرایط هفته آینده مدارس تصمیم گیری خواهد شد که آیا مدارس تعطیل می گردد یا خیر و حدود و بازه زمانی این تعطیلی در کدام استان ها خواهد بود.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه ما کاملاً با وزارت بهداشت و ستاد ملی هماهنگ هستیم و کار را پیش می بریم، تاکید نمود : به همکاران ما گفتیم بالاخره این حادثه دو یا سه هفته یا یک ماه دیگر تمام می گردد و آنچه باقی می ماند باید برگ زرینی از اهتمام جمعی و توانایی ما برای ارائه راه چاره های بدیل و خلاقانه باشد و خاطره ای به یاد ماندنی در ذهن دانش آموزان به جای بگذارد که مجموعه صدا و سیما و آموزش و پرورش خدمات خوبی در زمینه آموزش مجازی ارائه کردند.

حاجی میرزایی اضافه نمود: ما دائما درباره آموزش مجازی، بازخورد می گیریم و متناسب با بازخوردها واکنش نشان می دهیم و به تدریج آمادگی های ما در زمینه آموزش های مجازی بیشتر خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 31 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 4

به "تعطیلی مدارس تا چه زمانی ادامه دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی مدارس تا چه زمانی ادامه دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید