اخبار سیاسی

تجمع شبه نظامیان مسلح هوادار ترامپ مقابل منزل وزیر ایالت میشیگان

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایندیپندنت، در ادامه ادعاهای اجرا شده از سوی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، در خصوص بروز تقلب در انتخابات ریاست جمهور سوم نوامبر این کشور، جمعی از طرفداران مسلح وی با تجمع در مقابل منزل وزیر ایالت میشیگان، به خاطر نتیجه...

18 دی 1399

سیگنال&zwnjهای ارسالی جو بایدن با انتخاب تیم اقتصادی

خبرنگاران : رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز دوشنبه رسماً اعضای ارشد تیم اقتصادی خود را معرفی کرد و ضمن ادای تعهد خود نسبت به لحاظ قرار دادن تنوع های نژادی، با انتخاب 4 زن برای مناصب ارشد اقتصادی -از جمله جنت یلن به عنوان...

16 دی 1399

نوبخت: اگر دلار 4200 حذف گردد، یارانه 3 برابر می&zwnjگردد

رئیس سازمان برنامه و بودجه در تشریح جزئیات بودجه 1400 گفت: یارانه 45 هزار تومانی در سال 1400 نیز پرداخت می گردد و 16 هزار میلیارد تومان برای برطرف فقر در نظر گرفته شده است.

15 دی 1399

تصویب بزرگترین افزایش سرمایه تاریخ بورس ایران

درمجمع عمومی فوق العاده شرکت مس افزایش 97 درصدی سرمایه فملی بهعنوان عظیم ترین افزایش تاریخ سرمایه بورس از محل سود انباشته تصویب شد.

14 دی 1399

الجزایر به توافق اوپک پلاس خوشبین است

وزیر انرژی الجزایر خاطرنشان کرد که به دستیابی به توافق با اعضای غیر اوپک ائتلاف اوپک پلاس خوشبین است.

12 دی 1399

دیدار مشاور ماکرون با یک چهره راست افراطی فرانسه جنجالی شد

ملاقات اخیر یکی از مقامهای دولت فرانسه با یک چهره جناح راست افراطی این کشور باعث افزایش فشارها بر امانوئل ماکرون از بابت متهم شدن به نزدیکی به راستهای افراطی شده است.

12 دی 1399

حذف کنکور یک شبه و یک ساله اتفاق نمی افتد، هماهنگی با آموزش پرورش

مجتبی شریعتی نیاسر گفت: حذف کنکور یک فرآیند تدریجی است به اعتقاد من اصل حذف کنکور نیز اصل صحیح است اما یک شبه، یک ماهه و یک ساله نمی توان این فرآیند را اجرا کرد.

9 دی 1399

پوری حسینی محاکمه شد ، قرائت کیفرخواست رئیس سابق خصوص سازی

نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات میر علی اشرف عبدالله پوری حسینی در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی جواهری شروع شد.

8 دی 1399

نشست صالحی امیری با رئیس کمیته ملی المپیک قطر در عمان

به گزارش خبرنگاران، مسئولان کمیته ملی المپیک قطر با توجه به نامزدی و رقابت این کشور با عربستان برای میزبانی بازی های آسیایی 2030، نشستی را با مسئولان کمیته ملی المپیک کشورمان در مسقط عمان برگزار کردند.

5 دی 1399

فیصل المقداد وزیر خارجه سوریه شد، ماموریت جدید بشار الجعفری در دمشق

رئیس جمهوری سوریه، فیصل المقداد را به عنوان وزیر خارجه جدید این کشور در پی درگذشت ولید المعلم منصوب کرد.

4 دی 1399

قاسم پور: همتی باید پاسخگو باشد، نمی گذاریم جای متهم و شاکی عوض شود

نماینده مردم تهران در مجلس خطاب به رئیس کل بانک مرکزی، نوشت: همتی باید به زودی به ابهامات سیاست های بانک مرکزی پاسخ دهد.

26 آذر 1399

ارسال یاری های دارویی و غذایی تاریخ مصرف گذشته به یمن

به گزارش خبرنگاران به نقل از المسیره، جابر الرازحی یکی از مسئولان اداره هماهنگی های امور انسانی در استان الحدیده گفت که بعد از آنالیز های به عمل آمده مشخص شده است که صدها محموله ارسالی مواد غذایی و دارویی از سوی برنامه جهانی غذا به یمن غیر قابل استفاده...

23 آذر 1399

خبرنگاران زنگ کتابخوانی در کل ایران نواخته می گردد

تهران- خبرنگاران- مدیر کمیته هماهنگی سازمان ها، نهادها و استان های هفته کتاب گفت: به رغم این که فعالیت های اجتماعی محدود است؛ در پی این هستیم که تمام ایران به رنگ هفته کتاب درآید و زنگ کتاب و کتابخوانی در کل ایران نواخته گردد.

22 آذر 1399

ادعای تقلب در انتخابات آمریکا رد شد

دومین گروه ناظران انتخاباتی از سازمان کشورهای آمریکایی هم ادعاهای ترامپ مبنی بر رخ دادن تقلب گسترده در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا را رد کردند.

21 آذر 1399

نامه وزیر بهداشت به رئیس رسانه ملی

خبرنگاران : وزیر بهداشت در نامه ای خطاب به رئیس سازمان صداوسیما بر فراوری سریال های جدید با رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید نمود و آن را در شرایط کرونا تاثیرگذار و مفید دانست.

19 آذر 1399

سجاد بنابی معاون وزیر ارتباطات شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات، محمدجواد آذری جهرمی با صدور احکام جداگانه ای معاونان جدید خود را در حوزه برنامه ریزی و نظارت راهبردی و همچنین توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، منصوب کرد.

18 آذر 1399

آزادی اختیار در بسته جدید ارزی به فعال مالی داده گردد

وزارت صنعت، معدن و تجارت می خواهد بسته جدید سیاستی در حوزه واردات، صادرات و برطرف تعهد ارزی اجرا کند. بعضی می گویند قرار است اتاق مبادله کالا برای واردات در مقابل صادرات در این وزارت خانه تشکیل می گردد؛ قرار است در این جلسات کالاهای ضروری و اقلام مورد...

10 آذر 1399

خبر رزم حسینی از طرح مشترک دولت و مجلس در حوزه خودرو

خبرنگاران : وزیر صمت از طرح مشترک دولت و مجلس در حوزه خودرو که در آینده نزدیک اعلام خواهد شد اطلاع داد.

8 آذر 1399

آخرین شرایط جسمانی قالیباف پس از ابتلا به کرونا

خبرنگاران : پزشک معالج رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: خوشخبتانه آقای قالیباف وضع خوبی از لحاظ شدت بیماری دارند و در مرحله خفیف بیماری کرونا هستند.

6 آذر 1399

بورس به تعادل می رسد

به گزارش خبرنگاران، حسن قالیباف اصل رئیس سازمان بورس در نشست علنی امروز دوشنبه، 5 آبان ماه مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد شرایط بازار سهام و عملکرد سازمان بورس و اوراق بهادار و وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به...

4 آذر 1399
تعداد: (120)