رویداد تبادل فناوری در حوزه صنایع غذایی برگزار می شود

به گزارش چای قند پهلو، به گزارش خبرنگاران به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، در این رویداد واحدهای صنعتی فعال در صنایع غذایی، نیازهای فناورانه خود و شرکت های دانش بنیان نیز توانمندی های خود برای رفع این نیازها را اعلام خواهند کرد.

رویداد تبادل فناوری در حوزه صنایع غذایی برگزار می شود

همچنین در حاشیه این رویداد نیز نمایشگاهی از دستاوردهای شرکت های دانش بنیان فعال در صنایع غذایی برپا می شود و این شرکت ها به عرضه محصولات و نمایش توانمندی های خود می پردازند. این رویداد از ساعت 9 صبح تا 16 عصر ادامه داد.

شرکت های دانش بنیان برای حضور در این رویداد می توانند با مراجعه به آدرس https://evnd.co/ZXH7y در این رویداد ثبت نام کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های 02166539734 و 02166533864 تماس بگیرند.

یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت های دانش بنیان در زمینه توسعه بازار این شرکت ها، برگزاری رویدادهای تبادل فناوری است. در این رویدادها هدف به هم رسانی طرف عرضه به طرف تقاضا است.

در این رویدادها تا به امروز بیش از 2100 نیاز دستگاه های اجرایی و صنایع بزرگ به شرکت های دانش بنیان معرفی شده و 192 صنعت بزرگ کشور از حوزه فولاد تا خودرو در این رویدادها مشارکت کرده اند و در مجموع بیش از 700 میلیارد تومان قرارداد میان شرکت های دانش بنیان و واحدهای مختلف با حمایت صندوق نوآوری امضا شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 خرداد 1402 بروزرسانی: 4 خرداد 1402 گردآورنده: ghand-pahlu.ir شناسه مطلب: 1416

به "رویداد تبادل فناوری در حوزه صنایع غذایی برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد تبادل فناوری در حوزه صنایع غذایی برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید